center
Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
17.06.2024 MASTER liga 20 Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Říha Milan/Chocholouš Petr
3:6 6:7(4)
17.06.2024 MASTER liga 20 Pagáč Martin/Gruber Dušan -
Ondruj Vaclav/Drochytka Tomáš
6:2 4:6 4:6
16.06.2024 přebor JM kraje TO Křenovice - TK Líšeň A 1:4
16.06.2024 přebor JM kraje Žemla Filip/Zelinka Petr -
Bučík Marek/Jacko Ján
2:6 2:6
16.06.2024 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Bujáčková Andrea 6:3 1:6 6:3
16.06.2024 přebor JM kraje Zelinka Petr - Jacko Ján 5:7 0:6
16.06.2024 přebor JM kraje Žemla Filip - Čonka Honza 4:6 5:7
16.06.2024 přebor JM kraje Polách Michal - Bučík Marek 4:6 2:6
14.06.2024 MASTER liga 17 Pavlenko Anatolii - Gröppl Miloslav 6:4 7:6(3)
14.06.2024 MASTER liga 24 Duchoslav Josef - Němčanský Lukáš 6:3 6:4
14.06.2024 MASTER liga 17 Dvořáček Martin - Gröppl Miloslav skr.
14.06.2024 MASTER liga 17 Dvořáček Martin - Doležal Gustav skr.
14.06.2024 MASTER liga 17 Dvořáček Martin - Pavlenko Anatolii skr.
14.06.2024 tréninkový Cabák Honza - Bartoněk Milan 6:1
14.06.2024 MASTER liga 10 Cabák Honza - Bartoněk Milan 6:0 6:2
13.06.2024 tréninkový Říha Milan/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Gruber Dušan
6:7(6)
13.06.2024 MASTER liga 20 Říha Milan/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Gruber Dušan
6:1 6:3
13.06.2024 MASTER liga 10 Cabák Honza - Marek Libor 4:6 6:2 6:4
12.06.2024 MASTER liga 24 Duchoslav Josef - Komárek Tomáš 6:4 6:4
11.06.2024 tréninkový Cabák Honza - Pavlinec Daniel 6:3 6:2
09.06.2024 přebor JM kraje TO Mokrá - TO Rousínov 2:3
09.06.2024 přebor JM kraje TK Líšeň A - TK Bučovice A 4:1
09.06.2024 přebor JM kraje Frydryšek David/Lucassen Gerhard -
Knápek Václav/Klapač Jakub
6:3 6:1
09.06.2024 přebor JM kraje Bujáčková Andrea - W.O. 6:0 6:0 skr.
09.06.2024 přebor JM kraje Svoboda Pavel - Pospíšil Tomáš 4:6 6:2 7:6(4)
09.06.2024 přebor JM kraje Lucassen Gerhard - Klapač Jakub 6:3 7:6(3)
09.06.2024 přebor JM kraje Frydryšek David - Knápek Václav 6:3 0:6 4:6
09.06.2024 přebor JM kraje Kolář Radim/Jeřábek Pavel -
Daněk Tomáš/Dzubian Petr
2:6 2:6
09.06.2024 přebor JM kraje Dohnalová Alice - Zápotočná Monika 0:6 0:6
09.06.2024 přebor JM kraje Fiala Jan - Filip Jiří 6:4 6:3
09.06.2024 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Dzubian Petr 1:6 6:4 7:5
09.06.2024 přebor JM kraje Kolář Radim - Daněk Tomáš 0:6 4:6
09.06.2024 MASTER liga 24 Němčanský Lukáš - Komárek Tomáš 7:6(4) 7:5
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Žemla Filip/Zápotočný
6:4
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Polách Michal/Zelinka Petr
1:6
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Dzubian Petr/Daněk Tomáš
6:4
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Hokl Marek/Král Miroslav
5:6
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Duchoslav Josef/Duchoslav st. Josef
6:2
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Holub Zdeněk/Štefl Milan
6:2
08.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Bučík Marek -
Polách Michal/Zelinka Petr
3:6
07.06.2024 MASTER liga 24 Duchoslav Josef - Dvořáček Petr 7:5 6:2
07.06.2024 MASTER liga 10 Cabák Honza - Rosol Ivo 6:3 6:1
04.06.2024 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr otec/Honza syn
6:3 4:6 6:1
04.06.2024 MASTER liga 24 Dvořáček Petr - Komárek Tomáš 7:6(1) 6:3
02.06.2024 přebor JM kraje TO Rousínov - TK Líšeň A 0:5
02.06.2024 přebor JM kraje Daněk Tomáš/Toman Pavel -
Bučík Marek/Jacko Ján
3:6 1:6
02.06.2024 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Bujáčková Andrea 5:7 3:6
02.06.2024 přebor JM kraje Toman Pavel - Jacko Ján 0:6 1:6
02.06.2024 přebor JM kraje Dzubian Petr - Čonka Honza 4:6 0:6
02.06.2024 přebor JM kraje Daněk Tomáš - Bučík Marek 2:6 1:6
02.06.2024 MASTER liga 20 Pagáč Martin/Gruber Dušan -
Otruba Jiří/Navrátil Pavel
4:6 7:5 6:3
01.06.2024 MASTER liga 17 Gröppl Miloslav - Doležal Gustav 6:2 6:3
31.05.2024 MASTER liga 30 Bučík Marek - Jacko Ján 6:2 6:1
29.05.2024 MASTER liga 30 Bučík Marek - Barilla Marco 6:1 2:6 7:6
28.05.2024 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr otec/Honza syn
5:7 6:4
28.05.2024 MASTER liga 17 Pavlenko Anatolii - Doležal Gustav 7:5 6:1
28.05.2024 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Zápotočná Monika 6:2 3:6 6:3
27.05.2024 MASTER liga 20 Ondruj Vaclav/Drochytka Tomáš -
Říha Milan/Chocholouš Petr
2:6 3:6
27.05.2024 MASTER liga 30 Blažej Tomáš - Jacko Ján 7:6(5) 6:0
26.05.2024 přebor JM kraje TK Líšeň A - TO Mokrá 4:1
26.05.2024 přebor JM kraje TO Křenovice - TO Rousínov 3:2
26.05.2024 přebor JM kraje TO Otnice - TK Bučovice A 4:1
26.05.2024 přebor JM kraje Polách Michal/Zelinka Petr -
Daněk Tomáš/Toman Pavel
3:6 0:6
26.05.2024 přebor JM kraje Zelinka Petr - Toman Pavel 4:6 7:5 6:1
26.05.2024 přebor JM kraje Žemla Filip - Dzubian Petr 6:4 3:6 6:1
26.05.2024 přebor JM kraje Polách Michal - Daněk Tomáš 1:6 1:6
26.05.2024 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Sopoušek Miroslav -
Spirit Michal/Sedláček Milan
7:6 7:6
26.05.2024 přebor JM kraje Salajková Iveta - Sedláčková Michaela 0:6 0:6
26.05.2024 přebor JM kraje Sopoušek Miroslav - Pospíšil Tomáš 6:0 6:0
26.05.2024 přebor JM kraje Šebeček Marek - Sedláček Milan 6:3 6:1
26.05.2024 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Spirit Michal 6:0 6:2
26.05.2024 přebor JM kraje Bučík Marek/Čonka Honza -
Kolář Radim/Laichmann Libor
6:3 6:4
26.05.2024 přebor JM kraje Bujáčková Andrea - Jahodová Nela 6:1 6:2
26.05.2024 přebor JM kraje Honzík Petr - Jeřábek Pavel 6:7 3:6
26.05.2024 přebor JM kraje Čonka Honza - Laichmann Libor 7:5 6:7 6:4
26.05.2024 přebor JM kraje Bučík Marek - Kolář Radim 6:0 6:2
23.05.2024 MASTER liga 30 Bučík Marek - Blažej Tomáš 6:0 6:1
21.05.2024 tréninkový Cabák Honza/Tomáš z basketu -
Pavlinec Daniel/Petr
6:1 7:6(5) 3:2
19.05.2024 přebor JM kraje TO Rousínov - TK Bučovice A 4:1
19.05.2024 přebor JM kraje TO Mokrá - TO Křenovice 1:4
19.05.2024 přebor JM kraje TK Líšeň A - TO Otnice 4:1
19.05.2024 přebor JM kraje Daněk Tomáš/Dzubian Petr -
Knápek Václav/Rokos Pavel
6:3 6:2
19.05.2024 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Růžičková Michaela 6:0 6:2
19.05.2024 přebor JM kraje Toman Pavel - Černý David 6:2 6:0
19.05.2024 přebor JM kraje Dzubian Petr - Rokos Pavel 2:6 4:6
19.05.2024 přebor JM kraje Daněk Tomáš - Knápek Václav 6:3 6:1
19.05.2024 přebor JM kraje Laichmann Libor/Vojtěch Tomáš -
Polách Michal/Zelinka Petr
5:7 3:6
19.05.2024 přebor JM kraje Jahodová Nela - Rotreklová Eva 2:6 2:6
19.05.2024 přebor JM kraje Jahoda Roman - Holub Zdeněk 6:3 3:6 6:3
19.05.2024 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Zelinka Petr 2:6 3:6
19.05.2024 přebor JM kraje Laichmann Libor - Polách Michal 6:4 3:6 2:6
19.05.2024 přebor JM kraje Bučík Marek/Cabák Honza -
Jůn Ladislav ml./Čarvaš Vít
6:4 6:4
19.05.2024 přebor JM kraje Bujáčková Andrea - Salajková Iveta 6:1 6:2
19.05.2024 přebor JM kraje Cabák Honza - Čarvaš Vít 3:6 6:1 6:7(5)
19.05.2024 přebor JM kraje Čonka Honza - Salajka Jaroslav 6:3 4:6 6:2
19.05.2024 přebor JM kraje Bučík Marek - Jůn Ladislav ml. 6:1 7:5
19.05.2024 MASTER liga 24 Dvořáček Petr - Němčanský Lukáš 6:3 5:7 [10:4]
14.05.2024 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr otec/Honza syn
2:6 0:6 6:3 3:0
11.05.2024 turnaj - finále Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Svoboda Pavel/Pagáč Martin
6:1
11.05.2024 turnaj - o 3. místo Lucassen Gerhard/Vlasic Martin -
Pavlinec Daniel/Otruba Jiří
6:2
11.05.2024 turnaj - semifinále Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Pavlinec Daniel/Otruba Jiří
6:2
11.05.2024 turnaj - semifinále Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:2
11.05.2024 turnaj - čtvrtfinále Lucassen Gerhard/Vlasic Martin -
Drochytka Tomáš/Ondruj Vaclav
6:2
11.05.2024 turnaj - skupina Drochytka Tomáš/Ondruj Vaclav -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:2
11.05.2024 turnaj - skupina Pavlinec Daniel/Otruba Jiří -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:4
11.05.2024 turnaj - skupina Pavlinec Daniel/Otruba Jiří -
Drochytka Tomáš/Ondruj Vaclav
6:2
11.05.2024 turnaj - skupina Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:4
11.05.2024 turnaj - skupina Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Drochytka Tomáš/Ondruj Vaclav
6:4
11.05.2024 turnaj - skupina Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Pavlinec Daniel/Otruba Jiří
6:3
11.05.2024 turnaj - skupina Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:3
11.05.2024 turnaj - skupina Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Drochytka Tomáš/Ondruj Vaclav
6:3
11.05.2024 turnaj - skupina Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Otruba Jiří
6:4
11.05.2024 turnaj - skupina Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Svoboda Pavel/Pagáč Martin
6:3
09.05.2024 tréninkový Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Chocholouš Petr/Hubka Vladimír
6:2
09.05.2024 tréninkový Svoboda Pavel/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Hubka Vladimír
6:1
09.05.2024 tréninkový Svoboda Pavel/Hubka Vladimír -
Chocholouš Petr/Pagáč Martin
4:6
08.05.2024 tréninkový Vlach Vlastimil - Dvoráček Luboš 3:6 6:4 [11:9]
01.05.2024 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Navrátil Pavel/Otruba Jiří
6:1 6:3 3:5
30.04.2024 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr otec/Honza syn
1:6 4:6 3:6
23.04.2024 MASTER liga 24 Komárek Tomáš - Blažej Tomáš 7:6(5) 3:6
21.04.2024 MASTER liga 24 Komárek Tomáš - Pirochta Ondřej 6:1 6:1
17.04.2024 MASTER liga 10 Rosol Ivo - Drochytka Tomáš 6:3 4:6 [5]
12.04.2024 MASTER liga 30 Bučík Marek - Dvořáček Petr 5:7 6:1 6:0
10.04.2024 tréninkový Lucassen Gerhard - Cabák Honza 6:3 6:4
03.04.2024 tréninkový Svoboda Pavel/Pavlinec Daniel -
Navrátil Pavel/Otruba Jiří
6:1 6:3 3:4
27.03.2024 tréninkový Navrátil Pavel/Otruba Jiří -
Pagáč Martin/Říha Milan
7:5 1:6 6:2 [4]
27.03.2024 MASTER liga 10 Rosol Ivo - Vlach Vlastimil 4:6 4:6