Andrej 
Chalás

(Brno)

   
Balga 
David

(Brno)

   
Bárek 
Vítězslav

(Brno)

   
Barilla 
Marco

(Brno)

   
Bárková 
Eliška

(Bučovice)

   
Bárta 
Martin

(Brno)

   
Barták 
Miroslav

(Mokrá)

   
Bartáková 
Petra

(Mokrá)

   
Bartoň 
Matyáš

(Brno)

   
Bartoněk 
Lukáš

(Brno)

   
Bartoněk 
Milan

(Unkovice)

   
Bauer 
Pavel

(Brno)

   
Bednářová 
Marie

(Mokrá)

   
Bednářová 
Markéta

(Mokrá)

   
Bělohlávek 
Dan

(Telnice)

   
Bělohlávek 
Pavel

(Telnice)

   
Benda 
Milan

(Brno)

   
Berka 
Dušan

(Brno)

   
Bernát 
Michal

(Brno)

   
Blažej 
Tomáš

(Brno)

   
Blecha 
Michal

(Brno)

   
Boháček 
Pavel

(Brno)

   
Bolebruch 
Marian

(Gbely)

   
Brabec 
Rosťa

(Brno)

   
Breicetl 
Martin

(Brno)

   
Brokešová 
Klára

(Praha)

   
Brousek 
Jiří

(Brno)

   
Brzobohatá 
Jana

(Bučovice)

   
Bubla ml. 
Jaroslav

(Otnice)

   
Bubla st. 
Jaroslav

(Otnice)

   
Bublová 
Aneta

(Otnice)

   
Buchtová 
Marie

(Mokrá)

   
Bučík 
Marek

(Brno)

   
Bujáčková 
Andrea

(Brno)

   
Bystroň 
Jan

(Ostrava)

   
Cabák 
Honza

(Brno)

   
Čarvaš 
Vít

(Otnice)

   
Cendelín 
Přemysl

(Velké Pavlovice)

   
Cepek 
Petr

(Brno)

   
Černý 
Michal

(Brno)

   
Chalupa 
Josef

(Brno)

   
Chlápek 
Hynek

(Otnice)

   
Chocholouš 
Petr

(Brno)

   
Chytka 
Zdeněk

(Brno)

   
Čonka 
Honza

(Brno)

   
Cupák 
Radim

(Otnice)

   
Daněk 
Tomáš

(Rousínov)

   
Daniel 
Jan

(Brno)

   
Daňo 
Lukáš

(Brno)

   
Divis 
Libor

(Brno)

   
Dlouhý 
Martin

(Česká Třebová)

   
Dobšáková 
Zuzana

(Mokrá)

   
Doležal 
Gustav

(Hovorany)

   
Doležel 
Dominik

(Velešovice)

   
Doležel 
Martin

(Brno)

   
Doležel 
Martin

(Brno)

   
Doležel 
Zdenek

(Velešovice)

   
Doleželová 
Natálie

(Velešovice)

   
Dolníček 
Lukáš

(Brno)

   
Dolníček 
Miloš

(Brno)

   
Dostál 
Lukáš

(Brno)

   
Drápal 
Jiří

(Rousínov)

   
Drápalová 
Klára

(Slavkov u Brna)

   
Drochytka 
Tomáš

(Brno)

   
Duba 
Jan

(Brno)

   
Duchoslav 
Josef

(Brno)

   
Duchoslav 
Marek

(Brno)

   
Duchoslav st. 
Josef

(Brno)

   
Duchoslavová 
Jarmila

(Brno)

   
Durda 
Karel

(Nesovice)

   
Durdová 
Veronika

(Nesovice)

   
Dvořáček 
Jan Matyáš

(Modřice)

   
Dvořáček 
Martin

(Brno)

   
Dvořáček  
Petr

(Modřice)

   
Dvořáček ml. 
Petr

(Brno)

   
Dvořák 
Vladimír

(Ostrava)

   
Dzubian 
Petr

(Rousínov)

   
Ehrenberger 
Josef

(Brno)

   
Eliáš 
Patrik

(Brno)

   
Fanta 
Miroslav

(Rozrojovice)

   
Fedora 
Michal

(Brno )

   
Feith 
Marek

(Ivančice)

   
Feith st. 
Marek

(Ivančice)

   
Fiala 
Jan

(Mokrá)

   
Fianta 
Pavel

(Velešovice)

   
Fianta 
Renek

(Velešovice)

   
Fila 
Václav

(Telnice)

   
Filip 
Jiří

(Rousínov)

   
Fojta 
Michal

(Brno)

   
Foltýnová 
Andrea

(Brno)

   
Freiberg 
Tomáš

(Želešice)

   
Frydryšek 
David

(Brno)

   
Frydryšková 
Karolína

(Brno)

   
Furch 
Pavel

(Brno)

   
Furchová 
Jitka

(Brno)

   
Gajarský 
Alois

(Brno)

   
Gajarský 
Josef

(Brno)

   
Gardavský 
Miroslav

(Nesovice)

   
Gaštan 
Luboš

(Brno)

   
Gec 
Jaromír

(Slavkov u Brna)

   
Gecová 
Martina

(Slavkov u Brna)

   
Gottvald 
Ivo

(Brno)

   
Gottvald 
Miroslav

(Brno)

   
Gottvaldová 
Zuzana

(Brno)

   
Gottwald 
Vilém

(Bučovice)

   
Gregorovic 
David

(Sokolnice)

   
Gröppl 
Miloslav

(Brno)

   
Gruber 
Dušan

(Brno)

   
Grygarčík 
Ondra

(Brno)

   
Habrová 
Ariana

(Bílovice n. Svit.)

   
Habrová 
Ariana

(Brno)

   
Hájek 
Michal

(Brno)

   
Hakl 
Jiří

(Nesovice)

   
Haman 
Bořivoj

(Brno - Vinohrady)

   
Hampel 
Denis

(Ostrava-Svinov)

   
Hamr 
Jakub

(Brno)

   
Hanák 
Michal

(Brno)

   
Hanák 
Petr

(Bučovice)

   
Hanzal 
Roman

(Brno)

   
Hanzl 
Bronislav

(Bučovice)

   
Hanzlík 
Petr

(Otnice)

   
Hanzlová 
Dáša

(Brno)

   
Havlačka 
Marek

(Rousínov)

   
Havlásková 
Lucie

(Mokrá)

   
Hebký 
Michal

(Brno)

   
Helešic 
Martin

(Brno)

   
Henčl 
Luděk

(Brno)

   
Heral 
Zdeněk

(Čebín)

   
Herberg 
Jan

(Brno)

   
Hlava 
Pavel

(Otnice)

   
Hloušek 
Martin

(Lipůvka)

   
Hochmann 
David

(Brno)

   
Hockl 
Christian

(Brno)

   
Hokl 
Marek

(Blažovice)

   
Höklová 
Renata

(Slavkov u Brna)

   
Holčapek 
Karel

(Telnice)

   
Holčík 
Jan

(Brno)

   
Holub 
Zdeněk

(Hrušky)

   
Homolka 
Roman

(Brno)

   
Honzík 
Petr

(Brno)

   
Horáček 
Lukáš

(Křenovice)

   
Horák 
Filip

(Otnice)

   
Hořínek 
David

(Křenovice)

   
Horsák 
David

(Brno)

   
Hošek 
Zdeněk

(Křenovice)

   
Hrabovský 
Tomáš

(Ivančice)

   
Hradský 
Mikuláš

(Brno)

   
Hrotek 
Jan

(Brno)

   
Hub 
Vladimír

(Mokrá)

   
Hubka 
Vladimír

(Brno)

   
Hudec 
Petr

(Brno)

   
Huliak 
Jan

(Bučovice)

   
Hulínová 
Michaela

(Telnice)

   
Hybášek 
Jarda

(Otnice)

   
Ilčík 
Otto

(Brno)

   
Indruch 
Michal

(Hodonice)

   
Jacko 
Ján

(Brno)

   
Jagoš 
Jan

(Brno)

   
Jahoda 
Roman

(Mokrá)

   
Jahodová 
Nela

(Mokrá)

   
Jakubec 
Jan

(Brno)

   
Jakubec 
Petr

(Brno)

   
Jan 
Martin

(Syrovice)

   
Jarošová 
Hana

(Brno)

   
Jelínek 
Karel

(Blansko)

   
Jeřábek 
Pavel

(Mokrá)

   
Jičínský 
Marek

(Kralice)

   
Jirásek 
Jan

(Brno)

   
Jirků 
Tomáš

(Brno)

   
Joch 
Josef

(brno)

   
Jůn 
Ladislav ml.

(Brno)

   
Kacíř 
Aleš

(Orlová)

   
Kalouda 
Jan

(Otnice)

   
Kalvoda 
Robert

(Brno)

   
Kaplan 
Ivo

(Telnice)

   
Kaplan 
Jan

(Telnice)

   
Karásek 
Radovan

(Brno)

   
Kavan 
Vítězslav

(ČR)

   
Kellner 
Michal

(Zastávka)

   
Kemsa 
Jiří

(Brno - Vinohrady)

   
Kircher 
Oli

(Germany)

   
Kirchner 
Oli

(Germany)

   
Klapač 
Jakub

(Bučovice)

   
Klapal 
Martin

(Brno)

   
Klíma 
Petr

(Blansko)

   
Klinger 
Ladislav

(Telnice)

   
Knápek 
Václav

(Bučovice)

   
Kokeš 
Mirek

(Brno)

   
Koláček 
Jan

(brno)

   
Koláček ml 
Jan

(Brno)

   
Kolář 
Radim

(Mokrá)

   
Komárek 
Jaroslav

(Brno)

   
Komárek 
Tomáš

(Brno)

   
Komprda 
Tomáš

(Brno)

   
Konečná 
Romana

(Telnice)

   
Kopeček 
Míra

(Brno)

   
Korbička 
Miroslav

(brno)

   
Kordiovský 
Libor

(Velešovice)

   
Kostelníček 
Jaroslav

(Telnice)

   
Kotrba 
Martin

(Bučovice)

   
Kotrba 
Tomáš

(Bučovice)

   
Kouba 
Luděk

(Brno)

   
Koudelka 
Petr

(Bučovice)

   
Kožoušek 
Petr

(Brno)

   
Král 
Hynek

(Brno)

   
Král 
Miroslav

(Šlapanice)

   
Kramář 
Jiří

(Rousínov)

   
Kratochvíl  
Martin

(Brno )

   
Krčková 
Tereza

(Mokrá)

   
Krejčí 
Tomáš

(Ivančice)

   
Krejčíř 
Lukáš

(Velešovice)

   
Krejčíř 
Vojtěch

(Brno)

   
Křivánek 
Roman

(ČR)

   
Kříž 
Milan

(Nebovidy)

   
Kříž Nesovice 
Milan

(Nebovidy )

   
Kubíček 
Lukáš

(Bučovice)

   
Kubíček 
Zdeněk

(Telnice)

   
Kukla 
Marek

(Sokolnice)

   
Kukleta 
Karel

(Brno)

   
Kunická 
Zdenka

(Mokrá)

   
Kupka 
Jiří

(Nesovice)

   
Kupková 
Andrea

(Nesovice)

   
Kupková 
Aneta

(Bučovice)

   
Kuráň 
Michal

(Střelice)

   
Kvasnička 
Zdenek

(Velešovice)

   
Kyrš 
Filip

(Brno)

   
Lafant 
Igor

(Brno)

   
Laichmann 
Libor

(Mokrá)

   
Lakomý 
Radomír

(Telnice)

   
Landa 
Daniel

(Bučovice)

   
Laštovička 
Tomáš

(Újezd u Brna)

   
Lesák 
Rostislav

(Brno)

   
Libenská 
Kateřina

(Velešovice)

   
Linhart 
Karel

(Telnice)

   
Lucassen 
Gerhard

(Brno)

   
Lukeš 
Martin

(Brno)

   
Mach 
Jaromír

(Brno - Vinohrady)

   
Macháň 
Miroslav

(Bučovice)

   
Machková 
Monika

(Otnice)

   
Machová 
Sylva

(Brno)

   
Maděra 
Petr

(Křenovice)

   
Málek 
Petr

(Brno)

   
Malina 
Jaroslav

(Brno)

   
Mangera 
Pavel

(Bučovice)

   
Maráčková 
Iveta

(Velešovice)

   
Marek 
Josef

(Bučovice)

   
Marek 
Libor

(Brno)

   
Marek 
Pavel

(Brno)

   
Marková 
Karla

(Brno)

   
Marková 
Pavla

(Bučovice)

   
Maršálek 
Petr

(Brno)

   
Marušinec 
Jan

(Brno)

   
Matějek 
Jan

(Roznberk)

   
Matela 
Martin

(Brno)

   
Mátl 
Jiří

(Hostěnice)

   
Matoušek 
Tomáš

(Králův dvůr)

   
Matoušková 
Jana

(Otnice)

   
Matulka 
Tomáš

(Brno)

   
Matušinec 
Pavel

(Brno)

   
Mazálková 
Irena

(Bučovice)

   
Mejtil 
Michal

(Rousínov)

   
Menoušková 
Karolína

(Otnice)

   
Měřínská 
Michaela

(Brno)

   
Michalský 
David

(Křenovice)

   
Miloslav 
Strych

(Brno)

   
Minařík 
Libor

(Brno)

   
Mojak 
Marek

(Praha 2)

   
Moučka 
Jakub

(Brno)

   
Mráz 
Filip

(Velešovice)

   
Mráz 
Igor

(Velešovice)

   
Mráz 
Radovan

(Rousínov)

   
Mráz (Buč.) 
Radek

(Bučovice)

   
Mráz (Vel.) 
Radek

(Velešovice)

   
Mrázová 
Mária

(Velešovice)

   
Mrňka 
Jan

(Otnice)

   
Mucska 
Pavel

(Brno)

   
Müller 
Jarmil

(Bučovice)

   
Müllerová 
Jana

(Bučovice)

   
Murín 
Miroslav

(Brno)

   
Navrátil 
Pavel

(Brno)

   
Němčanský 
Lukáš

(Brno)

   
Netrval 
Karel

(Klatovy )

   
Novák 
Jirka

(Ostrava)

   
Novák 
Robert

(Bučovice)

   
Novobilský 
Radomír

(Brno)

   
Nový 
Boris

(Praha)

   
Obořil 
Petr

(Rousínov)

   
Odrazil 
Josef

(Nesovice)

   
Ondruj 
Vaclav

(Brno)

   
Ondruš 
Milan

(Troubsko)

   
Orálková 
Bohdana

(Křenovice)

   
Orel 
Petr

(Brno)

   
Otoupalik 
Radek

(Brno)

   
Otruba 
Jiří

(Brno)

   
Pagáč 
Martin

(Brno)

   
Papež 
Roman

(Otnice)

   
Papoušek 
Miroslav

(Ivančice)

   
Pařízek 
Ladislav

(Křenovice)

   
Partl 
Jaroslav

(Modrice)

   
Patočka 
Jan

(Kuřim)

   
Pavelka 
Rostislav

(Brno)

   
Pavlenko 
Anatolii

(Brno)

   
Pavlinec 
Daniel

(Brno)

   
Pejřil 
Jan

(Mokrá)

   
Pernička 
Dalibor

(Brno)

   
Petránek 
Filip

(Pardubice )

   
Petráš 
Zdenek

(Brno)

   
Petula 
Vít

(Bučovice)

   
Pham 
Jakub

(Brno)

   
Pirek 
Dominik

(Hustopece)

   
Pirochta 
Ondřej

(Brno)

   
Pislcajt 
Jiří

(Brno)

   
Plany 
Dalibor

(Brno)

   
Plšek 
Pavel

(Brno)

   
Pokorný 
Tomáš

(Otnice)

   
Polách 
Michal

(Křenovice)

   
Polášek 
Michal

(Brno)

   
Popelka 
Alexander

(Brno)

   
Pospíšil 
Tomáš

(Bučovice)

   
Potra 
Adrian

(Brno)

   
Prát 
Alexandr

(Brno)

   
Přikryl 
Petr

(Rousínov)

   
Procházka 
David

(Brno)

   
Prochazka 
Jaroslav

(Brno)

   
Procházka 
Marek

(Ivančice)

   
Procházka 
Michal

(Čebín)

   
Prokeš 
Libor

(Brno)

   
Pučálka 
Jan

(Dambořice)

   
Resová 
Klára

(Velešovice)

   
Říha 
Milan

(Brno)

   
Rokos 
Pavel

(Bučovice)

   
Rosenbach 
Pavel

(Ořechov)

   
Rosol 
Ivo

(Brno)

   
Rotrekl 
Michal

(Brno)

   
Rotreklová 
Eva

(Slavkov u Brna)

   
Rozsypal 
Jakub

(Brno)

   
Rücker 
Pavel

(Olomouc)

   
Rücker 
Tomáš

(Brno)

   
Růžičková 
Michaela

(Bučovice)

   
Ryšánek 
Jan

(Brno)

   
Sabov 
Sabina

(PRAHA 4)

   
Sachinidu 
Eleni

(Brno)

   
Sachinidu 
Martina

(Brno)

   
Ságl 
Ondřej

(Třebíč)

   
Salajka 
Jaroslav

(Otnice)

   
Salajková 
Iveta

(Otnice)

   
Samek 
Tonda

(Brno)

   
Samoilyk 
Jevgen

(Brno)

   
Schromm 
Tomáš

(Brno)

   
Schwarz 
Filip

(Brno)

   
Šebeček 
Antonín

(Otnice)

   
Šebeček 
Marek

(Otnice)

   
Šebek 
Roman

(Brno)

   
Šebesta 
Karel

(Brno)

   
Sedláček 
Milan

(Bučovice)

   
Sedláček 
Petr

(Brno)

   
Sedláček 
Radim

(Bučovice)

   
Sedláčková 
Michaela

(Bučovice)

   
Seidelmann 
Ondřej

(Brno)

   
Sekanina 
Jiří

(Brno)

   
Šimek 
Pavel

(Brno)

   
Šimková 
Miroslava

(Otnice)

   
Sisáková 
Alexandra

(Telnice)

   
Sklenář 
Marek

(Telnice)

   
Skotalová 
Monika

(Mokrá)

   
Skoupilová 
Natálie

(Bučovice)

   
Skripchenko  
Daniil

(Brno)

   
Skřivánková 
Kateřina

(Rousínov)

   
Šlais 
Petr

(Brno)

   
Slaný 
Josef

(Mašovice)

   
Slaný 
Kryštof

(Mašovice)

   
Šlégl 
Petr

(Brno)

   
Šmerda 
Luděk

(Mokrá)

   
Smeta 
Tomáš

(Otnice)

   
Sokolář 
Jiří

(Ostrava)

   
Sopoušek 
Miroslav

(Otnice)

   
Sotolář 
Jiří

(Bukovinka)

   
Šoukal 
Ondřej

(Brno)

   
Soukop 
Jiří

(Lelekovice)

   
Soustružník 
Jiří

(Nesovice)

   
Sova 
Michael

(Mokrá)

   
Spáčil 
Petr

(Velešovice)

   
Spáčil 
Tomáš

(Velešovice)

   
Spirit 
Jan

(Bučovice)

   
Spirit 
Michal

(Bučovice)

   
Spirit (ml.) 
Jan

(Bučovice)

   
Špunar 
Marian

(Otnice)

   
Špunar 
Michael

(Otnice)

   
Špunarová 
Martina

(Otnice)

   
Šrámek 
Tomáš

(Blížkovice )

   
Šrámek 
Tomáš

(Blížkovice )

   
Šrenk 
Hynek

(Mokrá)

   
Šrenk 
Jakub

(Mokrá)

   
Šťastný 
Roman

(Brno)

   
Štefan 
Radek

(Brno)

   
Štefl 
Milan

(Křenovice)

   
Stehlík 
Adam

(Bučovice)

   
Stehlík 
Michal

(Bučovice)

   
Steinmetz 
Erik

(Brno)

   
Stejskalová 
Martina

(Bučovice)

   
Střihavková 
Romana

(Telnice)

   
Suchý 
Radim

(Brno - Ořešín)

   
Švachová 
Eliška

(Brno)

   
Švédová 
Helena

(BRNO)

   
Svoboda 
Kamil

(Velešovice)

   
Svoboda 
Pavel

(Brno)

   
Synek 
Stanislav

(Bučovice)

   
Tauš 
Tomáš

(Brno)

   
Telíšek 
Roman

(Otnice)

   
Tesařík 
Radek

(Nesovice)

   
TK města BUČOVICE 
areál Hájek

(Bučovice)

   
Tobiáš 
Dan

(Brno)

   
Tolstych 
David

(Brno)

   
Toman 
Pavel

(Rousínov)

   
Toth 
Alexander

(Brno)

   
Trávník 
Antonín

(Rousínov)

   
Trkanová 
Kateřina

(Brno)

   
Trochta 
Martin

(Bučovice)

   
Trojčák 
Lubomír

(Brno)

   
Trojčáková 
Jitka

(Brno)

   
Trungel 
Petr

(Brno)

   
Trúsik 
Peter

(Mokrá)

   
Tůma 
Karel

(Brno)

   
Tůma 
Pavel

(Brno)

   
Tumanishvili 
George

(Brno)

   
Tupec 
Pavel

(Brno-Líšeň)

   
Uher 
Bohdan

(Telnice)

   
Uher 
Boris

(Telnice)

   
Urbánek 
Zdeněk

(Újezd u Brna)

   
Vágner 
David

(Bučovice)

   
Valcha 
Zdenek

(Český Těšín)

   
Valová 
Kateřina

(Velešovice)

   
Vejmělková 
Jarka

(Brno)

   
Vencálková  
Bára

(Brno)

   
Verosta 
Josef

(Bučovice)

   
Veselovský 
Petr

(Brno)

   
Veselý 
Pavel

(Brno)

   
Vičar 
Luděk

(Brno)

   
Vintr 
Marek

(Bučovice)

   
Vintr 
Ondřej

(Bučovice)

   
Visingr 
Leoš

(Lipůvka)

   
Vítek 
Tadeáš

(Klobouky u Brna)

   
Vlach 
Ondřej

(Zasova)

   
Vlach 
Vlastimil

(Cebin)

   
Vladík 
Petr

(Brno)

   
Vlasic 
Martin

(Strelice)

   
Vlček 
Petr

(Brno)

   
Vlková 
Šárka

(Telnice)

   
Vojtěch 
Tomáš

(Mokrá)

   
Volas 
Martin

(Brno)

   
Vopelková 
Markéta

(Bučovice)

   
Votruba 
Pavel

(Brno)

   
Vranka 
Pavel

(Brno)

   
Vrba 
Martin

(Brno)

   
Vrbka 
Petr

(Brno)

   
Vresnak 
Pavel

(Brno)

   
Vymazal 
Tomáš

(Rosice)

   
Vymazal 
Zdeněk

(Rosice)

   
Vyskočil 
Viktor

(Svinošice)

   
Wollner 
Oto

(Valašské Meziříčí)

   
Zábrša 
Pavel

(Brno-Líšeň)

   
Zadubanová 
Alice

(Mokrá)

   
Zahrádka 
Petr

(Jirikovice)

   
Zálešák 
Petr

(Křenovice)

   
Zaoral 
Jakub

(Ostrava)

   
Zaoral 
Martin

(Brno)

   
Zápotočná 
Monika

(Rousínov)

   
Zavřel 
Lukáš

(Brno)

   
Zelinka 
Petr

(Křenovice)

   
Žemla 
Filip

(Křenovice)

   
Žemla 
Jiří

(Křenovice)

   
Zich 
Jakub

(Brno)

   
Zich 
Martin

(Řícmanice)

   
Žídek 
František

(Podhradní Lhota)

   
Zivčák 
Martin

(Brno)

   
Žoček 
Martin

(Rousínov)