center
Seznam výsledkůSoupisky týmůRozpis utkání

TK Bučovice A TO Křenovice TO Velešovice B TO Otnice TO Telnice TO Vinohrady TO Rousínov TO Velešovice A TO Mokrá   Utkání celkem Zápasy Sety Gamy Body Pořadí
TK Bučovice A  1:4 3:2 0:5 2:3 0:5 3:2 2:3 1:4   8 (2:6) 12:28 30:57 307:427 10 7.
TO Křenovice 4:1   4:1 2:3 1:4 1:4 4:1 5:0 4:1   8 (5:3) 25:15 51:35 395:336 13 4.
TO Velešovice B 2:3 1:4   1:4 1:4 2:3 4:1 2:3 2:3   8 (1:7) 15:25 32:55 362:420 9 8.
TO Otnice 5:0 3:2 4:1   2:3 3:2 5:0 4:1 3:2   8 (7:1) 29:11 61:27 430:270 15 2.
TO Telnice 3:2 4:1 4:1 3:2   3:2 5:0 2:3 4:1   8 (7:1) 28:12 58:28 394:309 15 1.
TO Vinohrady 5:0 4:1 3:2 2:3 2:3   5:0 4:1 4:1   8 (6:2) 29:11 63:27 464:271 14 3.
TO Rousínov 2:3 1:4 1:4 0:5 0:5 0:5   1:4 3:2   8 (1:7) 8:32 20:68 277:480 9 9.
TO Velešovice A 3:2 0:5 3:2 1:4 3:2 1:4 4:1   5:0   8 (5:3) 20:20 45:40 356:359 13 5.
TO Mokrá 4:1 1:4 3:2 2:3 1:4 1:4 2:3 0:5     8 (2:6) 14:26 32:55 297:410 10 6.


Soupiska týmů



Rozpis zápasů

Kolo Datum a čas zápasu Kdo s kým Místo zápasu Výsledek
1.kolo 04.05.2014 8:30 TO Mokrá - TO Křenovice Mokrá 1:4
1.kolo 04.05.2014 8:30 TO Velešovice A - TO Velešovice B Velešovice 3:2
1.kolo 04.05.2014 8:30 TO Rousínov - TO Otnice Otnice 0:5
1.kolo 04.05.2014 8:30 TO Vinohrady - TO Telnice Brno - Vinohrady 2:3
2.kolo 11.05.2014 8:30 TO Otnice - TO Velešovice A Otnice 4:1
2.kolo 11.05.2014 8:30 TO Telnice - TO Rousínov Telnice 5:0
2.kolo 11.05.2014 8:30 TO Křenovice - TK Bučovice A Křenovice 4:1
2.kolo 11.05.2014 8:30 TO Velešovice B - TO Mokrá Velešovice 2:3
3.kolo 18.05.2014 8:30 TK Bučovice A - TO Velešovice B Bučovice 3:2
3.kolo 18.05.2014 8:30 TO Rousínov - TO Vinohrady Brno - Vinohrady 0:5
3.kolo 18.05.2014 8:30 TO Mokrá - TO Otnice Mokrá 2:3
3.kolo 18.05.2014 8:30 TO Velešovice A - TO Telnice Velešovice 3:2
4.kolo 25.05.2014 8:30 TO Vinohrady - TO Velešovice A Brno - Vinohrady 4:1
4.kolo 25.05.2014 8:30 TO Telnice - TO Mokrá Telnice 4:1
4.kolo 25.05.2014 8:30 TO Otnice - TK Bučovice A Otnice 5:0
4.kolo 25.05.2014 8:30 TO Velešovice B - TO Křenovice Velešovice 1:4
5.kolo 01.06.2014 8:30 TK Bučovice A - TO Telnice Bučovice 2:3
5.kolo 01.06.2014 8:30 TO Velešovice A - TO Rousínov Velešovice 4:1
5.kolo 01.06.2014 8:30 TO Mokrá - TO Vinohrady Mokrá 1:4
5.kolo 01.06.2014 8:30 TO Křenovice - TO Otnice Křenovice 2:3
6.kolo 08.06.2014 8:30 TO Telnice - TO Křenovice Telnice 4:1
6.kolo 08.06.2014 8:30 TO Rousínov - TO Mokrá Mokrá 3:2
6.kolo 08.06.2014 8:30 TO Vinohrady - TK Bučovice A Brno - Vinohrady 5:0
7.kolo 15.06.2014 8:30 TO Křenovice - TO Vinohrady Křenovice 1:4
7.kolo 15.06.2014 8:30 TO Velešovice B - TO Telnice Velešovice 1:4
7.kolo 15.06.2014 8:30 TK Bučovice A - TO Rousínov Bučovice 3:2
8.kolo 22.06.2014 8:30 TO Vinohrady - TO Velešovice B Brno - Vinohrady 3:2
8.kolo 22.06.2014 8:30 TO Telnice - TO Otnice Otnice 3:2
8.kolo 22.06.2014 8:30 TO Rousínov - TO Křenovice Křenovice 1:4
9.kolo 29.06.2014 8:30 TK Bučovice A - TO Mokrá Bučovice 1:4
9.kolo 29.06.2014 8:30 TO Otnice - TO Vinohrady Otnice 3:2
9.kolo 29.06.2014 8:30 TO Velešovice B - TO Rousínov Velešovice 4:1
9.kolo 29.06.2014 8:30 TO Křenovice - TO Velešovice A Velešovice 5:0
6.kolo 11.07.2014 8:30 TO Otnice - TO Velešovice B Otnice 4:1
7.kolo 21.09.2014 8:30 TO Mokrá - TO Velešovice A Mokrá 0:5
8.kolo 28.09.2014 8:30 TO Velešovice A - TK Bučovice A Velešovice 3:2