center
Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
15.09.2019 přebor JM kraje Marek Josef/Huliak Jan -
Salajka Jaroslav/Šebeček Marek
4:6 3:6
15.09.2019 přebor JM kraje Marková Pavla - Salajková Iveta 4:6 3:6
15.09.2019 přebor JM kraje Rokos Pavel - Šebesta Karel 4:6 7:6 7:5
15.09.2019 přebor JM kraje Huliak Jan - Šebeček Marek 6:3 7:5
15.09.2019 přebor JM kraje Marek Josef - Salajka Jaroslav 1:6 2:6
01.09.2019 přebor JM kraje Karásek Radovan/Říha Milan -
Kolář Radim/Vojtěch Tomáš
2:6 4:6
01.09.2019 přebor JM kraje Měřínská Michaela - Krčková Tereza 6:0 6:1
01.09.2019 přebor JM kraje Říha Milan - Vojtěch Tomáš 3:6 6:7
01.09.2019 přebor JM kraje Karásek Radovan - Kolář Radim 3:6 1:6
01.09.2019 přebor JM kraje Honzík Petr - Laichmann Libor 0:6 7:6 4:6
01.09.2019 přebor JM kraje Polách Michal/Zelinka Petr -
Hubka Vladimír/Pagáč Martin
6:0 6:0
01.09.2019 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Marková Karla 7:6 6:3
01.09.2019 přebor JM kraje Laštovička Tomáš - Pagáč Martin 6:4 6:1
01.09.2019 přebor JM kraje Zelinka Petr - Hubka Vladimír 6:3 6:3
01.09.2019 přebor JM kraje Polách Michal - Černý Michal 6:2 6:1
16.07.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Kramář Jiří/Filip Jiří
4:6 1:6
16.07.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - W.O. 6:0 6:0 skr.
16.07.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Toman Pavel 6:2 3:6 5:7
16.07.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Dzubian Petr 6:0 6:2
16.07.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Kramář Jiří 6:1 6:3
30.06.2019 přebor JM kraje Čarvaš Vít/Salajka Jaroslav -
Zelinka Petr/Štefan Radek
7:6 2:6 [10:8]
30.06.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Rotreklová Eva 7:6 1:6 4:6
30.06.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Štefan Radek 4:6 3:6
30.06.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Zelinka Petr 6:2 7:6
30.06.2019 přebor JM kraje Čarvaš Vít - Polách Michal 2:6 3:6
16.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan/Mátl Jiří -
Sedláček Milan/Mráz (Buč.) Radek
3:6 0:6
16.06.2019 přebor JM kraje Krčková Tereza - Marková Pavla 6:3 7:5
16.06.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Rokos Pavel 7:5 6:1
16.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan - Mráz (Buč.) Radek 6:4 3:6 7:5
16.06.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor - Sedláček Milan 6:4 6:3
16.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal/Vintr Ondřej -
Zálešák Petr/Laštovička Tomáš
6:7 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje W.O. - Rotreklová Eva 0:6 0:6 skr.
16.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Adam - Štefan Radek 3:6 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Laštovička Tomáš 0:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Zálešák Petr 0:6 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr/Spáčil Petr -
Hanák Michal/Říha Milan
6:3 5:7 8:10
16.06.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Měřínská Michaela 5:7 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje Spáčil Petr - Říha Milan 4:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr - Hanák Michal 6:2 6:3
16.06.2019 přebor JM kraje Filip Jiří - Lucassen Gerhard 6:2 6:2
16.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza/Hubka Vladimír -
Salajka Jaroslav/Šebeček Marek
1:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Salajková Iveta 0:6 5:7
16.06.2019 přebor JM kraje Sachinidu Eleni - Bubla st. Jaroslav 6:2 6:0
16.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Šebeček Marek 2:6 0:6
16.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Salajka Jaroslav 0:6 2:6
14.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal/Mangera Pavel -
Vintr Ondřej/Vintr Marek
3:6 6:3 4:6
14.06.2019 přebor JM kraje Marková Pavla - Růžičková Michaela 6:1 6:2
14.06.2019 přebor JM kraje Rokos Pavel - Klapač Jakub 7:5 3:6 3:6
14.06.2019 přebor JM kraje Sedláček Milan - Kubíček Lukáš 6:3 7:6
14.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal - Knápek Václav 7:5 7:5
12.06.2019 přebor JM kraje Polách Michal/Zelinka Petr -
Jeřábek Pavel/Sova Michael
7:5 7:5
12.06.2019 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Bartáková Petra 6:3 2:6 2:6
12.06.2019 přebor JM kraje Štefan Radek - Vojtěch Tomáš 1:6 4:6
12.06.2019 přebor JM kraje Zelinka Petr - Sova Michael 6:3 5:7 4:6
12.06.2019 přebor JM kraje Polách Michal - Jeřábek Pavel 6:2 6:2
09.06.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek/Papež Roman -
Stehlík Adam/Vintr Ondřej
4:6 7:5 6:3
09.06.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Kupková Aneta 3:6 0:6
09.06.2019 přebor JM kraje Papež Roman - Vintr Ondřej 3:6 1:6
09.06.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Stehlík Michal 6:1 6:1
09.06.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Klapač Jakub 6:2 6:0
09.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza/Pagáč Martin -
Kramář Jiří/Toman Pavel
6:4 6:4
09.06.2019 přebor JM kraje Sachinidu Eleni - Zápotočná Monika 6:1 6:0
09.06.2019 přebor JM kraje Pagáč Martin - Toman Pavel 6:2 7:5
09.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Havlačka Marek 6:2 6:3 skr.
09.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Kramář Jiří 2:6 2:6
09.06.2019 přebor JM kraje Mráz (Buč.) Radek/Kotrba Tomáš -
Kokeš Mirek/Karásek Radovan
1:6 6:1 4:6
09.06.2019 přebor JM kraje Marková Pavla - Měřínská Michaela 4:6 2:6
09.06.2019 přebor JM kraje Kotrba Tomáš - Lucassen Gerhard 1:6 1:6
09.06.2019 přebor JM kraje Mráz (Buč.) Radek - Karásek Radovan 2:6 6:3 6:4
09.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal - Kokeš Mirek 2:6 6:2 2:6
02.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír/Chocholouš Petr -
Sedláček Milan/Mráz (Buč.) Radek
1:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Marková Pavla 6:3 3:6 6:3
02.06.2019 přebor JM kraje Chocholouš Petr - Kotrba Tomáš 3:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Mráz (Buč.) Radek 1:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje Černý Michal - Sedláček Milan 2:6 3:6
02.06.2019 přebor JM kraje Knápek Václav/Klapač Jakub -
Honzík Petr/Říha Milan
0:6 2:6
02.06.2019 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Měřínská Michaela 1:6 2:6
02.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Adam - Říha Milan 3:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal - Hanák Michal 1:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Honzík Petr 4:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan/Vojtěch Tomáš -
Kramář Jiří/Filip Jiří
5:7 5:7
02.06.2019 přebor JM kraje Skotalová Monika - Zápotočná Monika 6:2 6:2
02.06.2019 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Trávník Antonín 6:2 6:3
02.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan - Filip Jiří 6:2 6:4
02.06.2019 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Kramář Jiří 6:3 6:0
26.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří/Přikryl Petr -
Spirit Michal/Kotrba Tomáš
7:5 4:6 7:6
26.05.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Marková Pavla 6:2 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Toman Pavel - Kotrba Tomáš 5:7 2:6
26.05.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr - Sedláček Milan 2:6 3:6
26.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří - Spirit Michal 6:1 7:5
26.05.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor/Vojtěch Tomáš -
Salajka Jaroslav/Čarvaš Vít
6:7 4:6
26.05.2019 přebor JM kraje Dobšáková Zuzana - Matoušková Jana 7:5 6:3
26.05.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Papež Roman 1:6 6:3 6:2
26.05.2019 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Salajka Jaroslav 2:6 1:6
26.05.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor - Čarvaš Vít 0:6 3:6
26.05.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal/Stehlík Adam -
Svoboda Pavel/Pagáč Martin
3:6 0:6
26.05.2019 přebor JM kraje Kupková Aneta - Marková Karla 6:1 6:1
26.05.2019 přebor JM kraje Vintr Marek - Pagáč Martin 6:3 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Klapač Jakub - Chocholouš Petr 7:5 6:1
26.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Svoboda Pavel 6:1 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek/Honzík Petr -
Zelinka Petr/Laštovička Tomáš
7:6 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Měřínská Michaela - Rotreklová Eva 0:6 2:6
26.05.2019 přebor JM kraje Karásek Radovan - Štefan Radek 3:6 7:5 6:2
26.05.2019 přebor JM kraje Honzík Petr - Laštovička Tomáš 6:1 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek - Zelinka Petr 6:3 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav/Vintr Marek -
Kramář Jiří/Dzubian Petr
1:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Zápotočná Monika 2:6 0:6
19.05.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal - Dzubian Petr 1:6 0:6
19.05.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Filip Jiří 1:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Kramář Jiří 2:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje Frydryšek David/Svoboda Pavel -
Fiala Jan/Sova Michael
6:4 7:5
19.05.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Bartáková Petra 3:6 1:6
19.05.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Šmerda Luděk 6:2 6:2
19.05.2019 přebor JM kraje Svoboda Pavel - Sova Michael 6:1 4:6 4:6
19.05.2019 přebor JM kraje Frydryšek David - Fiala Jan 6:2 7:6(2)
19.05.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Honzík Petr/Karásek Radovan
6:4 7:5
19.05.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Měřínská Michaela 6:0 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Říha Milan 3:6 1:6
19.05.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Karásek Radovan 6:3 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Honzík Petr 6:1 7:6
19.05.2019 přebor JM kraje Polách Michal/Laštovička Tomáš -
Spirit Michal/Sedláček Milan
6:1 4:6 [10:5]
19.05.2019 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Marková Pavla 6:1 6:3
19.05.2019 přebor JM kraje Štefan Radek - Rokos Pavel 6:4 6:3
19.05.2019 přebor JM kraje Laštovička Tomáš - Sedláček Milan 7:6 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Polách Michal - Spirit Michal 6:3 6:2
12.05.2019 přebor JM kraje Šrenk Hynek/Jeřábek Pavel -
Stehlík Michal/Klapač Jakub
6:4 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Skotalová Monika - Růžičková Michaela 6:0 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Stehlík Michal 6:2 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Klapač Jakub 6:1 6:1
12.05.2019 přebor JM kraje Šrenk Hynek - Kubíček Lukáš 6:0 6:2
12.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek/Říha Milan -
Frydryšek David/Černý Michal
6:3 6:3
12.05.2019 přebor JM kraje Sachinidu Martina - Trojčáková Jitka 6:1 6:3
12.05.2019 přebor JM kraje Lucassen Gerhard - Svoboda Pavel 7:6 2:6 3:6
12.05.2019 přebor JM kraje Honzík Petr - Černý Michal 6:4 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek - Frydryšek David 1:6 7:5 2:6
12.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří/Spáčil Petr -
Polách Michal/Laštovička Tomáš
6:4 6:4
12.05.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Rotreklová Eva 0:6 0:6 skr.
12.05.2019 přebor JM kraje Toman Pavel - Štefan Radek 6:7 3:6
12.05.2019 přebor JM kraje Trávník Antonín - Laštovička Tomáš 3:6 6:7
12.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří - Polách Michal 2:6 0:6