center
Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
08.07.2018 přebor JM kraje Sedláček Milan/Kotrba Tomáš -
Salajka Jaroslav/Šebeček Marek
2:6 6:4 2:6
08.07.2018 přebor JM kraje Marková Pavla - Matoušková Jana 6:3 6:4
08.07.2018 přebor JM kraje Kotrba Tomáš - Šebesta Karel 4:6 2:6
08.07.2018 přebor JM kraje Sedláček Milan - Šebeček Marek 0:6 2:6
08.07.2018 přebor JM kraje Spirit Michal - Salajka Jaroslav 4:6 6:4 7:6
24.06.2018 přebor JM kraje Polách Michal/Zelinka Petr -
Jeřábek Pavel/Šmerda Luděk
6:1 0:6 [10:3]
24.06.2018 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Bartáková Petra 3:6 0:6
24.06.2018 přebor JM kraje Laštovička Tomáš - Barták Miroslav 6:2 6:0
24.06.2018 přebor JM kraje Zelinka Petr - Šmerda Luděk 6:2 6:2
24.06.2018 přebor JM kraje Polách Michal - Jeřábek Pavel 6:2 6:3
24.06.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Cupák Radim -
Kramář Jiří/Trávník Antonín
1:6 5:7
24.06.2018 přebor JM kraje Matoušková Jana - Zápotočná Monika 0:6 1:6
24.06.2018 přebor JM kraje Cupák Radim - Trávník Antonín 7:5 7:5
24.06.2018 přebor JM kraje Šebesta Karel - Filip Jiří 6:3 6:3
24.06.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Kramář Jiří 4:6 3:6
17.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří/Toman Pavel -
Zelinka Petr/Laštovička Tomáš
6:2 4:6 3:6
17.06.2018 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Rotreklová Eva 7:6 3:6 6:7
17.06.2018 přebor JM kraje Toman Pavel - Laštovička Tomáš 4:6 3:6
17.06.2018 přebor JM kraje Trávník Antonín - Žemla Filip 0:6 0:6 skr.
17.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří - Zelinka Petr 7:5 6:1
17.06.2018 přebor JM kraje Karásek Radovan/Cabák Honza -
Knápek Václav/Klapač Jakub
6:0 6:1
17.06.2018 přebor JM kraje Měřínská Michaela - Růžičková Michaela 6:0 6:0
17.06.2018 přebor JM kraje Cabák Honza - Vintr Ondřej 6:4 1:6 6:4
17.06.2018 přebor JM kraje Vresnak Pavel - Klapač Jakub 6:1 3:6 3:6
17.06.2018 přebor JM kraje Karásek Radovan - Knápek Václav 6:3 6:0
10.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří/Filip Jiří -
Chocholouš Petr/Říha Milan
6:1 7:5
10.06.2018 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Měřínská Michaela 7:5 6:2
10.06.2018 přebor JM kraje Drápal Jiří - Říha Milan 1:6 2:6
10.06.2018 přebor JM kraje Filip Jiří - Chocholouš Petr 6:0 6:2
10.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří - Honzík Petr 6:4 6:1
03.06.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Honzík Petr/Soukop Jiří
6:1 7:5
03.06.2018 přebor JM kraje Matoušková Jana - Sachinidu Martina 0:6 2:6
03.06.2018 přebor JM kraje Šebesta Karel - Soukop Jiří 5:7 4:6
03.06.2018 přebor JM kraje Šebeček Marek - Marek Pavel 6:1 6:3
03.06.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Honzík Petr 6:3 6:4
03.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří/Filip Jiří -
Jeřábek Pavel/Fiala Jan
3:6 4:6
03.06.2018 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Skotalová Monika 4:6 0:6
03.06.2018 přebor JM kraje Spáčil Petr - Šmerda Luděk 6:3 4:6 7:5
03.06.2018 přebor JM kraje Filip Jiří - Fiala Jan 3:6 3:6
03.06.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří - Jeřábek Pavel 6:4 6:7 6:7
03.06.2018 přebor JM kraje Polách Michal/Laštovička Tomáš -
Spirit Michal/Kotrba Tomáš
6:1 6:1
03.06.2018 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Marková Pavla 6:1 6:4
03.06.2018 přebor JM kraje Cabák Honza - Kotrba Tomáš 7:5 6:1
03.06.2018 přebor JM kraje Laštovička Tomáš - Mráz (Buč.) Radek 6:4 6:1
03.06.2018 přebor JM kraje Polách Michal - Spirit Michal 6:1 6:3
31.05.2018 přebor JM kraje Marková Pavla - Zápotočná Monika 0:6 0:6 skr.
27.05.2018 přebor JM kraje Duchoslav Josef/Duchoslav st. Josef -
Salajka Jaroslav/Bubla st. Jaroslav
6:4 4:6 2:6
27.05.2018 přebor JM kraje Vejmělková Jarka - Matoušková Jana 6:1 6:1
27.05.2018 přebor JM kraje Mach Jaroslav - Cupák Radim 6:1 1:6 2:6
27.05.2018 přebor JM kraje Procházka David - Bubla st. Jaroslav 4:6 3:6
27.05.2018 přebor JM kraje Duchoslav Josef - Salajka Jaroslav 6:3 6:2
27.05.2018 přebor JM kraje Spirit Michal/Sedláček Milan -
Kramář Jiří/Filip Jiří
7:5 7:5
27.05.2018 přebor JM kraje Kotrba Tomáš - Trávník Antonín 6:1 6:2
27.05.2018 přebor JM kraje Sedláček Milan - Filip Jiří 6:2 4:6 6:1
27.05.2018 přebor JM kraje Spirit Michal - Kramář Jiří 6:4 7:6
27.05.2018 přebor JM kraje Laichmann Libor/Jeřábek Pavel -
Kubíček Lukáš/Klapač Jakub
6:0 6:0
27.05.2018 přebor JM kraje Kunická Zdenka - Růžičková Michaela 6:1 6:2
27.05.2018 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Stehlík Michal 6:2 6:2
27.05.2018 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Klapač Jakub 6:2 6:0
27.05.2018 přebor JM kraje Laichmann Libor - Kubíček Lukáš 6:0 6:0
27.05.2018 přebor JM kraje Karásek Radovan/Vresnak Pavel -
Polách Michal/Cabák Honza
3:6 3:6
27.05.2018 přebor JM kraje Sachinidu Martina - Rotreklová Eva 6:0 6:2
27.05.2018 přebor JM kraje Vresnak Pavel - Štefan Radek 0:6 3:6
27.05.2018 přebor JM kraje Karásek Radovan - Laštovička Tomáš 7:5 3:6 2:6
27.05.2018 přebor JM kraje Lucassen Gerhard - Polách Michal 0:6 1:6
20.05.2018 přebor JM kraje Marková Pavla - Dobšáková Zuzana 7:5 6:4
20.05.2018 přebor JM kraje Sedláček Milan/Mráz (Buč.) Radek -
Fiala Jan/Šmerda Luděk
6:4 6:4
20.05.2018 přebor JM kraje Mráz (Buč.) Radek - Hub Vladimír 4:6 6:2 6:2
20.05.2018 přebor JM kraje Landa Daniel - Šmerda Luděk 5:7 0:6
20.05.2018 přebor JM kraje Sedláček Milan - Fiala Jan 6:2 6:2
20.05.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Kubíček Lukáš/Klapač Jakub
6:3 6:1
20.05.2018 přebor JM kraje Salajková Iveta - Růžičková Michaela 6:1 6:0
20.05.2018 přebor JM kraje Šebesta Karel - Klapač Jakub 6:0 6:1
20.05.2018 přebor JM kraje Šebeček Marek - Kubíček Lukáš 6:2 6:1
20.05.2018 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Knápek Václav 6:2 6:0 skr.
13.05.2018 přebor JM kraje Laichmann Libor/Barták Miroslav -
Čarvaš Vít/Salajka Jaroslav
3:6 1:6
13.05.2018 přebor JM kraje Skotalová Monika - Matoušková Jana 6:1 6:1
13.05.2018 přebor JM kraje Barták Miroslav - Papež Roman 7:6 6:3
13.05.2018 přebor JM kraje Sova Michael - Salajka Jaroslav 4:6 7:6 2:6
13.05.2018 přebor JM kraje Laichmann Libor - Čarvaš Vít 6:4 6:3
13.05.2018 přebor JM kraje Duchoslav Josef/Procházka David -
Kramář Jiří/Dzubian Petr
0:6 6:3 5:7
13.05.2018 přebor JM kraje Foltýnová Andrea - Zápotočná Monika 0:6 0:6
13.05.2018 přebor JM kraje Hanzal Roman - Filip Jiří 6:1 6:3
13.05.2018 přebor JM kraje Procházka David - Dzubian Petr 4:6 5:7
13.05.2018 přebor JM kraje Duchoslav Josef - Kramář Jiří 6:1 7:6
13.05.2018 přebor JM kraje Knápek Václav/Kubíček Lukáš -
Polách Michal/Laštovička Tomáš
1:6 0:6
13.05.2018 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Rotreklová Eva 1:6 0:6
13.05.2018 přebor JM kraje Stehlík Michal - Štefan Radek 2:6 1:6
13.05.2018 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Laštovička Tomáš 5:7 0:6
13.05.2018 přebor JM kraje Knápek Václav - Polách Michal 3:6 1:6
13.05.2018 přebor JM kraje Soukop Jiří/Pagáč Martin -
Spirit Michal/Sedláček Milan
4:6 2:6
13.05.2018 přebor JM kraje Soukop Jiří - Sedláček Milan 2:6 0:6
13.05.2018 přebor JM kraje Sachinidu Eleni - Marková Pavla 6:0 6:2
13.05.2018 přebor JM kraje Cabák Honza - Kotrba Tomáš 5:7 2:6
13.05.2018 přebor JM kraje Marek Pavel - Spirit Michal 1:6 1:6
08.05.2018 přebor JM kraje Vintr Ondřej/Vintr Marek -
Spirit Michal/Sedláček Milan
1:6 2:6
08.05.2018 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Marková Pavla 2:6 2:6
08.05.2018 přebor JM kraje Klapač Jakub - Hanzl Bronislav 3:6 1:6
08.05.2018 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Sedláček Milan 2:6 1:6
08.05.2018 přebor JM kraje Knápek Václav - Spirit Michal 7:6 3:6 2:6
06.05.2018 přebor JM kraje Zelinka Petr/Štefan Radek -
Salajka Jaroslav/Šebeček Marek
0:6 6:7(3)
06.05.2018 přebor JM kraje Orálková Bohdana - Salajková Iveta 4:6 1:6
06.05.2018 přebor JM kraje Štefan Radek - Šebesta Karel 4:6 6:4 6:3
06.05.2018 přebor JM kraje Cabák Honza - Šebeček Marek 3:6 1:6
06.05.2018 přebor JM kraje Zelinka Petr - Salajka Jaroslav 6:4 6:4
06.05.2018 přebor JM kraje Kokeš Mirek/Honzík Petr -
Fiala Jan/Šmerda Luděk
6:1 6:2
06.05.2018 přebor JM kraje Měřínská Michaela - Bartáková Petra 4:6 1:6
06.05.2018 přebor JM kraje Honzík Petr - Šmerda Luděk 6:3 6:3
06.05.2018 přebor JM kraje Kokeš Mirek - Fiala Jan 6:2 4:6 2:6
06.05.2018 přebor JM kraje Lucassen Gerhard - Jeřábek Pavel 2:6 4:6
05.05.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří/Trávník Antonín -
Knápek Václav/Klapač Jakub
6:0 6:2
05.05.2018 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Růžičková Michaela 0:6 0:6 skr.
05.05.2018 přebor JM kraje Trávník Antonín - Klapač Jakub 7:5 6:2
05.05.2018 přebor JM kraje Filip Jiří - Kubíček Lukáš 2:6 6:3 6:2
05.05.2018 přebor JM kraje Kramář Jiří - Knápek Václav 6:3 6:0