center
Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
23.07.2019 tréninkový Cabák Honza/Sokol -
Pavlinec Daniel/Petr
2:6 6:5
22.07.2019 tréninkový Říha Milan - Ehrenberger Josef 2:6 2:6 3:2
21.07.2019 MASTER liga 10 Zábrša Pavel - Svoboda Pavel skr.
21.07.2019 tréninkový Štefan Radek/Patočka Jan -
Hynek/Petr
2:6
21.07.2019 tréninkový Štefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Říha Milan
6:3
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Hynek/Petr
6:7(5)
21.07.2019 tréninkový Štefan Radek/Patočka Jan -
Jara/Radim
6:0
21.07.2019 tréninkový Štefan Radek/Patočka Jan -
Radek/Roman
6:3
21.07.2019 tréninkový Štefan Radek/Patočka Jan -
Jirka/Martin
0:6
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Štefan Radek/Patočka Jan
7:5
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Trojčák Lubomír/Říha Milan
0:6
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Jara/Radim
6:1
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Radek/Roman
2:6
21.07.2019 tréninkový Cabák Honza/David Kolbert -
Jirka/Martin
2:6
21.07.2019 MASTER liga 25 Tupec Pavel - Lafant Igor 3:6 3:6
20.07.2019 MASTER liga 30 Dvořáček Petr - Zahradka Petr 6:3 6:1
20.07.2019 MASTER liga 20 Pavlenko Anatolii - Zaoral Martin 6:4 6:4
19.07.2019 MASTER liga 15 Cabák Honza - Bartoněk Milan 7:6(4) 4:6 [10:6]
19.07.2019 MASTER liga 20 Štefan Radek/Kožoušek Petr -
Vlach Vlastimil/Heral Zdeněk
6:7(6) 6:3 6:3
19.07.2019 MASTER liga 15 Kratochvíl Martin - Berka Dušan 6:3 0:6 [10:7]
19.07.2019 MASTER liga 20 Zaoral Martin - Karásek Radovan 6:7(3) 6:3 [10:2]
18.07.2019 MASTER liga 30 Tůma Pavel - Dvořáček Petr 6:0 6:2
18.07.2019 tréninkový Říha Milan/Pagáč Martin -
Chocholouš Petr/Hubka Vladimír
3:6
18.07.2019 tréninkový Říha Milan/Chocholouš Petr -
Hubka Vladimír/Pagáč Martin
4:6 4:6
17.07.2019 MASTER liga 15 Cabák Honza - Berka Dušan 0:6 6:3 6:2
17.07.2019 MASTER liga 10 Svoboda Pavel - Vlach Vlastimil 6:3 2:6 [10:6]
16.07.2019 přebor JM kraje TO Otnice - TO Rousínov 3:2
16.07.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Kramář Jiří/Filip Jiří
4:6 1:6
16.07.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - W.O. 6:0 6:0 skr.
16.07.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Toman Pavel 6:2 3:6 5:7
16.07.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Dzubian Petr 6:0 6:2
16.07.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Kramář Jiří 6:1 6:3
16.07.2019 MASTER liga 30 Dvořáček Petr - Hockl Christian 6:4 6:1
16.07.2019 MASTER liga 30 Dvořáček Petr - Hockl Christian 6:4 6:1
16.07.2019 tréninkový Cabák Honza/Lucassen Gerhard -
Petr/Sokol
6:3 5:7 6:2
16.07.2019 MASTER liga 10 Zábrša Pavel - Schwarz Filip 1:6 4:6
15.07.2019 MASTER liga 30 Pagáč Martin/Svoboda Pavel -
Votruba Pavel/Fanta Miroslav
7:6(5) 2:6 0:6
15.07.2019 MASTER liga 10 Vlach Vlastimil - Zábrša Pavel 6:2 6:3
14.07.2019 MASTER liga 20 Zaoral Martin - Honzík Petr 6:3 6:0
13.07.2019 MASTER liga 25 Tupec Pavel - Lucassen Gerhard 6:2 6:2
13.07.2019 MASTER liga 25 Tupec Pavel - Komprda Tomáš 6:7(6) 2:6
12.07.2019 MASTER liga 15 Berka Dušan - Bartoněk Milan 7:6(4) 6:3
12.07.2019 MASTER liga 30 Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
4:6 6:4 6:3
11.07.2019 MASTER liga 20 Karásek Radovan - Honzík Petr 6:3 1:6 6:3
11.07.2019 MASTER liga 20 Karásek Radovan - Pavlenko Anatolii 6:2 6:4
11.07.2019 MASTER liga 30 Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Pagáč Martin/Svoboda Pavel
6:7(3) 6:1 [10:6]
09.07.2019 tréninkový Cabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:1 6:3 5:2
09.07.2019 MASTER liga 30 Tůma Pavel - Zahradka Petr 6:7 6:1 skr.
09.07.2019 MASTER liga 20 Honzík Petr - Pavlenko Anatolii 6:3 6:4
06.07.2019 tréninkový Svoboda Pavel - Pernický Libor 6:2 6:2
06.07.2019 MASTER liga 15 Kratochvíl Martin - Cabák Honza 6:4 7:6 (8)
04.07.2019 MASTER liga 30 Zahradka Petr - Hockl Christian 6:0 6:1
03.07.2019 MASTER liga 30 Tůma Pavel - Hockl Christian 6:4 4:6 7:6(4)
03.07.2019 tréninkový Cabák Honza/Pagáč Martin -
Štefan Radek/Kožoušek Petr
6:3 5:7 6:4
02.07.2019 tréninkový Lucassen Gerhard - Cabák Honza 6:4 3:6 [10:8]
02.07.2019 tréninkový Svoboda Pavel - Pernický Libor 6:1 6:3
01.07.2019 MASTER liga 15 Kratochvíl Martin - Bartoněk Milan 6:4 6:3
30.06.2019 přebor JM kraje Čarvaš Vít/Salajka Jaroslav -
Zelinka Petr/Štefan Radek
7:6 2:6 [10:8]
30.06.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Rotreklová Eva 7:6 1:6 4:6
30.06.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Štefan Radek 4:6 3:6
30.06.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Zelinka Petr 6:2 7:6
30.06.2019 přebor JM kraje Čarvaš Vít - Polách Michal 2:6 3:6
28.06.2019 tréninkový Štefan Radek - Rücker Tomáš 6:0 6:2
27.06.2019 tréninkový Říha Milan/Chocholouš Petr -
Hubka Vladimír/Pagáč Martin
6:4 6:2 6:2
23.06.2019 přebor JM kraje TK Bučovice A - TK Města Bučovice B 3:2
19.06.2019 MASTER liga 10 Schwarz Filip - Bernát Michal 3:6 6:1 6:3
18.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Pagáč Martin -
Pavlinec Daniel/Petr
6:3 5:7 [6:8]
16.06.2019 přebor JM kraje TO Mokrá - TK Bučovice A 4:1
16.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan/Mátl Jiří -
Sedláček Milan/Mráz (Buč.) Radek
3:6 0:6
16.06.2019 přebor JM kraje Krčková Tereza - Marková Pavla 6:3 7:5
16.06.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Rokos Pavel 7:5 6:1
16.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan - Mráz (Buč.) Radek 6:4 3:6 7:5
16.06.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor - Sedláček Milan 6:4 6:3
16.06.2019 přebor JM kraje TK Města Bučovice B - TO Křenovice 0:5
16.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal/Vintr Ondřej -
Zálešák Petr/Laštovička Tomáš
6:7 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje W.O. - Rotreklová Eva 0:6 0:6 skr.
16.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Adam - Štefan Radek 3:6 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Laštovička Tomáš 0:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Zálešák Petr 0:6 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje TO Rousínov - TK Líšeň A 2:3
16.06.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr/Spáčil Petr -
Hanák Michal/Říha Milan
6:3 5:7 8:10
16.06.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Měřínská Michaela 5:7 4:6
16.06.2019 přebor JM kraje Spáčil Petr - Říha Milan 4:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr - Hanák Michal 6:2 6:3
16.06.2019 přebor JM kraje Filip Jiří - Lucassen Gerhard 6:2 6:2
16.06.2019 přebor JM kraje TK Líšeň B - TO Otnice 1:4
16.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza/Hubka Vladimír -
Salajka Jaroslav/Šebeček Marek
1:6 1:6
16.06.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Salajková Iveta 0:6 5:7
16.06.2019 přebor JM kraje Sachinidu Eleni - Bubla st. Jaroslav 6:2 6:0
16.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Šebeček Marek 2:6 0:6
16.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Salajka Jaroslav 0:6 2:6
15.06.2019 MASTER liga 25 Tupec Pavel - Pavlenko Anatolii 6:2 6:3
14.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal/Mangera Pavel -
Vintr Ondřej/Vintr Marek
3:6 6:3 4:6
14.06.2019 přebor JM kraje Marková Pavla - Růžičková Michaela 6:1 6:2
14.06.2019 přebor JM kraje Rokos Pavel - Klapač Jakub 7:5 3:6 3:6
14.06.2019 přebor JM kraje Sedláček Milan - Kubíček Lukáš 6:3 7:6
14.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal - Knápek Václav 7:5 7:5
14.06.2019 tréninkový Vlach Vlastimil - Heral Zdeněk 6:1 7:6(1)
14.06.2019 MASTER liga 30 Lafant Igor - Dvořáček Petr 3:6 4:6
14.06.2019 MASTER liga 30 Tůma Pavel - Dvořáček Petr 6:4 6:4
12.06.2019 přebor JM kraje TO Křenovice - TO Mokrá 2:3
12.06.2019 přebor JM kraje Polách Michal/Zelinka Petr -
Jeřábek Pavel/Sova Michael
7:5 7:5
12.06.2019 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Bartáková Petra 6:3 2:6 2:6
12.06.2019 přebor JM kraje Štefan Radek - Vojtěch Tomáš 1:6 4:6
12.06.2019 přebor JM kraje Zelinka Petr - Sova Michael 6:3 5:7 4:6
12.06.2019 přebor JM kraje Polách Michal - Jeřábek Pavel 6:2 6:2
12.06.2019 MASTER liga 25 Tupec Pavel - Lucassen Gerhard 6:3 6:3
12.06.2019 MASTER liga 20 Pagáč Martin/Svoboda Pavel -
Vlach Vlastimil/Heral Zdeněk
6:4 6:2
12.06.2019 MASTER liga 10 Cabák Honza - Zábrša Pavel 6:4 6:2
12.06.2019 MASTER liga 15 Karásek Radovan - Berka Dušan 4:6 6:0 6:2
12.06.2019 MASTER liga 30 Tůma Pavel - Lafant Igor 5:7 6:3 6:4
11.06.2019 MASTER liga 20 Kratochvíl Martin - Komprda Tomáš 7:5 1:6 6:2
11.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Sokol
3:6 7:6(6)
11.06.2019 MASTER liga 15 Svoboda Pavel - Karásek Radovan 6:3 0:6 [11:13]
10.06.2019 MASTER liga 10 Vlach Vlastimil - Bernát Michal 6:2 6:3
10.06.2019 MASTER liga 15 Karásek Radovan - Bartoněk Milan 6:4 6:3
10.06.2019 MASTER liga 20 Zaoral Martin - Honzík Petr 6:7(3) 6:4 7:5
09.06.2019 přebor JM kraje TO Otnice - TK Města Bučovice B 3:2
09.06.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek/Papež Roman -
Stehlík Adam/Vintr Ondřej
4:6 7:5 6:3
09.06.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Kupková Aneta 3:6 0:6
09.06.2019 přebor JM kraje Papež Roman - Vintr Ondřej 3:6 1:6
09.06.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Stehlík Michal 6:1 6:1
09.06.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Klapač Jakub 6:2 6:0
09.06.2019 tréninkový Cabák Honza - Říha Milan 3:6 6:2
09.06.2019 MASTER liga 30 Zivčák Martin/Tolstych David -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
0:6 0:6 skr.
09.06.2019 přebor JM kraje TK Líšeň B - TO Rousínov 4:1
09.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza/Pagáč Martin -
Kramář Jiří/Toman Pavel
6:4 6:4
09.06.2019 přebor JM kraje Sachinidu Eleni - Zápotočná Monika 6:1 6:0
09.06.2019 přebor JM kraje Pagáč Martin - Toman Pavel 6:2 7:5
09.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Havlačka Marek 6:2 6:3 skr.
09.06.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Kramář Jiří 2:6 2:6
09.06.2019 přebor JM kraje TK Bučovice A - TK Líšeň A 1:4
09.06.2019 přebor JM kraje Mráz (Buč.) Radek/Kotrba Tomáš -
Kokeš Mirek/Karásek Radovan
1:6 6:1 4:6
09.06.2019 přebor JM kraje Marková Pavla - Měřínská Michaela 4:6 2:6
09.06.2019 přebor JM kraje Kotrba Tomáš - Lucassen Gerhard 1:6 1:6
09.06.2019 přebor JM kraje Mráz (Buč.) Radek - Karásek Radovan 2:6 6:3 6:4
09.06.2019 přebor JM kraje Spirit Michal - Kokeš Mirek 2:6 6:2 2:6
09.06.2019 MASTER liga 10 Vlach Vlastimil - Zábrša Pavel 6:0 6:0 skr.
08.06.2019 tréninkový Říha Milan/Pagáč Martin -
Kokeš Mirek/Lucassen Gerhard
4:6 6:3 [11:9]
07.06.2019 MASTER liga 20 Vlach Vlastimil/Heral Zdeněk -
Štefan Radek/Kožoušek Petr
5:7 6:3 4:6
07.06.2019 MASTER liga 10 Cabák Honza - Bernát Michal 6:3 6:1
06.06.2019 tréninkový Říha Milan/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Hubka Vladimír
6:3 6:1 6:2 6:1
06.06.2019 MASTER liga 30 Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Votruba Pavel/Fanta Miroslav
3:6 5:7
05.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Štefan Radek/Navrátil Pavel
2:6 6:4 6:3
05.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Štefan Radek/Navrátil Pavel
6:2 6:3
04.06.2019 MASTER liga 20 Zaoral Martin - Kratochvíl Martin 6:2 6:2
03.06.2019 MASTER liga 20 Štefan Radek/Kožoušek Petr -
Pagáč Martin/Svoboda Pavel
4:6 5:7
02.06.2019 MASTER liga 25 Lucassen Gerhard - Hockl Christian 1:6 6:3 3:6
02.06.2019 MASTER liga 30 Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Zivčák Martin/Tolstych David
1:6 4:6
02.06.2019 přebor JM kraje TK Líšeň B - TK Bučovice A 1:4
02.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír/Chocholouš Petr -
Sedláček Milan/Mráz (Buč.) Radek
1:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Marková Pavla 6:3 3:6 6:3
02.06.2019 přebor JM kraje Chocholouš Petr - Kotrba Tomáš 3:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Hubka Vladimír - Mráz (Buč.) Radek 1:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje Černý Michal - Sedláček Milan 2:6 3:6
02.06.2019 přebor JM kraje TK Města Bučovice B - TK Líšeň A 0:5
02.06.2019 přebor JM kraje Knápek Václav/Klapač Jakub -
Honzík Petr/Říha Milan
0:6 2:6
02.06.2019 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Měřínská Michaela 1:6 2:6
02.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Adam - Říha Milan 3:6 0:6
02.06.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal - Hanák Michal 1:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Honzík Petr 4:6 1:6
02.06.2019 přebor JM kraje TO Mokrá - TO Rousínov 4:1
02.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan/Vojtěch Tomáš -
Kramář Jiří/Filip Jiří
5:7 5:7
02.06.2019 přebor JM kraje Skotalová Monika - Zápotočná Monika 6:2 6:2
02.06.2019 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Trávník Antonín 6:2 6:3
02.06.2019 přebor JM kraje Fiala Jan - Filip Jiří 6:2 6:4
02.06.2019 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Kramář Jiří 6:3 6:0
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Sedláček Petr/Hynek
2:6
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Martina/Pagáč Martin
7:6(4)
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Tůma Karel/Tupec Pavel
3:6
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Štefan Radek/Patočka Jan
6:4
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Koláček ml Jan/Veselovský
6:1
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Martina/Pagáč Martin
3:6
01.06.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
01.06.2019 MASTER liga 15 Bartoněk Milan - Berka Dušan 5:7 6:7
01.06.2019 MASTER liga 20 Honzík Petr - Komprda Tomáš 3:6 1:6
31.05.2019 MASTER liga 10 Zábrša Pavel - Bernát Michal 1:6 0:6
30.05.2019 tréninkový Říha Milan/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Hubka Vladimír
6:1 6:3 6:4
30.05.2019 MASTER liga 20 Honzík Petr - Kratochvíl Martin 4:6 6:1 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje TO Rousínov - TK Bučovice A 3:2
26.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří/Přikryl Petr -
Spirit Michal/Kotrba Tomáš
7:5 4:6 7:6
26.05.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Marková Pavla 6:2 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Toman Pavel - Kotrba Tomáš 5:7 2:6
26.05.2019 přebor JM kraje Přikryl Petr - Sedláček Milan 2:6 3:6
26.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří - Spirit Michal 6:1 7:5
26.05.2019 MASTER liga 20 Komprda Tomáš - Zaoral Martin 6:2 5:7 7:5
26.05.2019 MASTER liga 10 Cabák Honza - Vlach Vlastimil 6:3 3:6 7:6(5)
26.05.2019 přebor JM kraje TO Mokrá - TO Otnice 2:3
26.05.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor/Vojtěch Tomáš -
Salajka Jaroslav/Čarvaš Vít
6:7 4:6
26.05.2019 přebor JM kraje Dobšáková Zuzana - Matoušková Jana 7:5 6:3
26.05.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Papež Roman 1:6 6:3 6:2
26.05.2019 přebor JM kraje Vojtěch Tomáš - Salajka Jaroslav 2:6 1:6
26.05.2019 přebor JM kraje Laichmann Libor - Čarvaš Vít 0:6 3:6
26.05.2019 přebor JM kraje TK Města Bučovice B - TK Líšeň B 4:1
26.05.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal/Stehlík Adam -
Svoboda Pavel/Pagáč Martin
3:6 0:6
26.05.2019 přebor JM kraje Kupková Aneta - Marková Karla 6:1 6:1
26.05.2019 přebor JM kraje Vintr Marek - Pagáč Martin 6:3 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Klapač Jakub - Chocholouš Petr 7:5 6:1
26.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Svoboda Pavel 6:1 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje TK Líšeň A - TO Křenovice 4:1
26.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek/Honzík Petr -
Zelinka Petr/Laštovička Tomáš
7:6 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Měřínská Michaela - Rotreklová Eva 0:6 2:6
26.05.2019 přebor JM kraje Karásek Radovan - Štefan Radek 3:6 7:5 6:2
26.05.2019 přebor JM kraje Honzík Petr - Laštovička Tomáš 6:1 6:4
26.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek - Zelinka Petr 6:3 6:4
23.05.2019 tréninkový Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Říha Milan/Chocholouš Petr
1:6 6:4 4:6 [10:8]
21.05.2019 tréninkový Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Petr
6:4 3:5
21.05.2019 MASTER liga 25 Hockl Christian - Tupec Pavel 6:3 6:2
19.05.2019 přebor JM kraje TK Města Bučovice B - TO Rousínov 0:5
19.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav/Vintr Marek -
Kramář Jiří/Dzubian Petr
1:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje Růžičková Michaela - Zápotočná Monika 2:6 0:6
19.05.2019 přebor JM kraje Stehlík Michal - Dzubian Petr 1:6 0:6
19.05.2019 přebor JM kraje Kubíček Lukáš - Filip Jiří 1:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje Knápek Václav - Kramář Jiří 2:6 3:6
19.05.2019 přebor JM kraje TK Líšeň B - TO Mokrá 3:2
19.05.2019 přebor JM kraje Frydryšek David/Svoboda Pavel -
Fiala Jan/Sova Michael
6:4 7:5
19.05.2019 přebor JM kraje Marková Karla - Bartáková Petra 3:6 1:6
19.05.2019 přebor JM kraje Cabák Honza - Šmerda Luděk 6:2 6:2
19.05.2019 přebor JM kraje Svoboda Pavel - Sova Michael 6:1 4:6 4:6
19.05.2019 přebor JM kraje Frydryšek David - Fiala Jan 6:2 7:6(2)
19.05.2019 přebor JM kraje TO Otnice - TK Líšeň A 4:1
19.05.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Honzík Petr/Karásek Radovan
6:4 7:5
19.05.2019 přebor JM kraje Salajková Iveta - Měřínská Michaela 6:0 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Šebesta Karel - Říha Milan 3:6 1:6
19.05.2019 přebor JM kraje Šebeček Marek - Karásek Radovan 6:3 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Salajka Jaroslav - Honzík Petr 6:1 7:6
19.05.2019 přebor JM kraje TO Křenovice - TK Bučovice A 5:0
19.05.2019 přebor JM kraje Polách Michal/Laštovička Tomáš -
Spirit Michal/Sedláček Milan
6:1 4:6 [10:5]
19.05.2019 přebor JM kraje Rotreklová Eva - Marková Pavla 6:1 6:3
19.05.2019 přebor JM kraje Štefan Radek - Rokos Pavel 6:4 6:3
19.05.2019 přebor JM kraje Laštovička Tomáš - Sedláček Milan 7:6 6:4
19.05.2019 přebor JM kraje Polách Michal - Spirit Michal 6:3 6:2
19.05.2019 MASTER liga 25 Hockl Christian - Pavlenko Anatolii 6:4 6:2
18.05.2019 tréninkový Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:3 6:3
18.05.2019 tréninkový Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Petr Sedláček/Hynek Král
7:5 3:6 [13:11]
18.05.2019 tréninkový Cabák Honza/Lucassen Gerhard -
Sedláček Petr/Hynek Král
6:4 7:6(2)
18.05.2019 tréninkový Cabák Honza/Lucassen Gerhard -
Michal/Oliver
6:2
18.05.2019 tréninkový Cabák Honza/Lucassen Gerhard -
Mátl Jiří/Honza D.
6:2
18.05.2019 MASTER liga 25 Pavlenko Anatolii - Lucassen Gerhard 4:6 7:6(6) [8:10]
17.05.2019 tréninkový Vlach Vlastimil/Heral Zdeněk -
Pohanka Ladislav/Lostak Miroslav
6:3 6:3 6:3 5:7
14.05.2019 tréninkový Cabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 7:5 6:3
12.05.2019 přebor JM kraje TO Mokrá - TK Města Bučovice B 5:0
12.05.2019 přebor JM kraje Šrenk Hynek/Jeřábek Pavel -
Stehlík Michal/Klapač Jakub
6:4 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Skotalová Monika - Růžičková Michaela 6:0 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Mátl Jiří - Stehlík Michal 6:2 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Jeřábek Pavel - Klapač Jakub 6:1 6:1
12.05.2019 přebor JM kraje Šrenk Hynek - Kubíček Lukáš 6:0 6:2
12.05.2019 přebor JM kraje TK Líšeň A - TK Líšeň B 3:2
12.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek/Říha Milan -
Frydryšek David/Černý Michal
6:3 6:3
12.05.2019 přebor JM kraje Sachinidu Martina - Trojčáková Jitka 6:1 6:3
12.05.2019 přebor JM kraje Lucassen Gerhard - Svoboda Pavel 7:6 2:6 3:6
12.05.2019 přebor JM kraje Honzík Petr - Černý Michal 6:4 6:0
12.05.2019 přebor JM kraje Kokeš Mirek - Frydryšek David 1:6 7:5 2:6
12.05.2019 přebor JM kraje TO Rousínov - TO Křenovice 1:4
12.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří/Spáčil Petr -
Polách Michal/Laštovička Tomáš
6:4 6:4
12.05.2019 přebor JM kraje Zápotočná Monika - Rotreklová Eva 0:6 0:6 skr.
12.05.2019 přebor JM kraje Toman Pavel - Štefan Radek 6:7 3:6
12.05.2019 přebor JM kraje Trávník Antonín - Laštovička Tomáš 3:6 6:7
12.05.2019 přebor JM kraje Kramář Jiří - Polách Michal 2:6 0:6
11.05.2019 tréninkový Lucassen Gerhard - Cabák Honza 6:4
10.05.2019 tréninkový Štefan Radek - Navrátil Pavel 6:3 2:6 [10:6]
09.05.2019 tréninkový Svoboda Pavel/Pagáč Martin -
Říha Milan/Hubka Vladimír
6:3
09.05.2019 tréninkový Svoboda Pavel/Říha Milan -
Pagáč Martin/Hubka Vladimír
6:2 6:0
05.05.2019 přebor JM kraje TO Otnice - TO Křenovice 2:3
04.05.2019 tréninkový Říha Milan/Frydryšek David -
Trojčák Lubomír/Pačes Jiří
4:6 4:6
02.05.2019 tréninkový Říha Milan/Trojčák Lubomír -
Pagáč Martin/Hub Vladimír
6:0 6:2
30.04.2019 tréninkový Cabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
2:6 6:7(3)