center
Seznam výsledkůSoupisky týmůRozpis utkání

TO Mokrá TK Města Bučovice B TK Líšeň B TO Otnice TO Křenovice TK Bučovice A TK Líšeň A TO Rousínov   Utkání celkem Zápasy Sety Gamy Body Pořadí
TO Mokrá  5:0 2:3   2 (1:1) 7:3 14:7 106:66 3 2.
TK Města Bučovice B 0:5     1 (0:1) 0:5 0:10 10:60 1 8.
TK Líšeň B 3:2   2:3   2 (1:1) 5:5 11:12 105:104 3 3.
TO Otnice   4:1   1 (1:0) 4:1 8:2 54:39 2 5.
TO Křenovice   5:0 4:1   2 (2:0) 9:1 17:3 117:65 4 1.
TK Bučovice A 0:5     1 (0:1) 0:5 1:9 33:59 1 7.
TK Líšeň A 3:2 1:4     2 (1:1) 4:6 10:12 97:103 3 4.
TO Rousínov 1:4     1 (0:1) 1:4 2:8 32:58 1 6.


Soupiska týmů



Rozpis zápasů

Kolo Datum a čas zápasu Kdo s kým Místo zápasu Výsledek
1.kolo 05.05.2019 8:30 TO Otnice - TO Křenovice Otnice
1.kolo 05.05.2019 8:30 TK Líšeň B - TK Bučovice A Brno - Líšeň, U kamenolomu
1.kolo 05.05.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TK Líšeň A Bučovice
1.kolo 05.05.2019 8:30 TO Mokrá - TO Rousínov Mokrá
2.kolo 12.05.2019 8:30 TO Rousínov - TO Křenovice Rousínov 1:4
2.kolo 12.05.2019 8:30 TK Bučovice A - TO Otnice Bučovice
2.kolo 12.05.2019 8:30 TK Líšeň A - TK Líšeň B Brno - Líšeň, U kamenolomu 3:2
2.kolo 12.05.2019 8:30 TO Mokrá - TK Města Bučovice B Mokrá 5:0
3.kolo 19.05.2019 8:30 TO Otnice - TK Líšeň A Otnice 4:1
3.kolo 19.05.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Mokrá Brno - Líšeň, U kamenolomu 3:2
3.kolo 19.05.2019 8:30 TO Křenovice - TK Bučovice A Křenovice 5:0
3.kolo 19.05.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TO Rousínov Bučovice
4.kolo 26.05.2019 8:30 TO Rousínov - TK Bučovice A Rousínov
4.kolo 26.05.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TK Líšeň B Bučovice
4.kolo 26.05.2019 8:30 TK Líšeň A - TO Křenovice Brno - Líšeň, U kamenolomu
4.kolo 26.05.2019 8:30 TO Mokrá - TO Otnice Mokrá
5.kolo 09.06.2019 8:30 TO Otnice - TK Města Bučovice B Otnice
5.kolo 09.06.2019 8:30 TK Bučovice A - TK Líšeň A Bučovice
5.kolo 09.06.2019 8:30 TO Křenovice - TO Mokrá Křenovice
5.kolo 09.06.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Rousínov Brno - Líšeň, U kamenolomu
6.kolo 16.06.2019 8:30 TO Mokrá - TK Bučovice A Mokrá
6.kolo 16.06.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TO Křenovice Bučovice
6.kolo 16.06.2019 8:30 TO Rousínov - TK Líšeň A Rousínov
6.kolo 16.06.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Otnice Brno - Líšeň, U kamenolomu
7.kolo 23.06.2019 8:30 TO Otnice - TO Rousínov Otnice
7.kolo 23.06.2019 8:30 TK Bučovice A - TK Města Bučovice B Bučovice
7.kolo 23.06.2019 8:30 TO Křenovice - TK Líšeň B Křenovice
7.kolo 23.06.2019 8:30 TK Líšeň A - TO Mokrá Brno - Líšeň, U kamenolomu