center
Seznam výsledkůSoupisky týmůRozpis utkání

TO Mokrá TK Města Bučovice B TK Líšeň B TO Otnice TO Křenovice TK Bučovice A TK Líšeň A TO Rousínov   Utkání celkem Zápasy Sety Gamy Body Pořadí
TO Mokrá  5:0 2:3 2:3 3:2 4:1 4:1 4:1   7 (5:2) 24:11 48:28 376:300 12 2.
TK Města Bučovice B 0:5   4:1 2:3 0:5 2:3 0:5 0:5   7 (1:6) 8:27 17:56 211:386 8 8.
TK Líšeň B 3:2 1:4   1:4 0:5 1:4 2:3 4:1   7 (2:5) 12:23 25:49 262:361 9 6.
TO Otnice 3:2 3:2 4:1   2:3 3:2 4:1 3:2   7 (6:1) 22:13 47:28 371:289 13 1.
TO Křenovice 2:3 5:0 5:0 3:2   5:0 1:4 4:1   7 (5:2) 25:10 53:21 404:268 12 4.
TK Bučovice A 1:4 3:2 4:1 2:3 0:5   1:4 2:3   7 (2:5) 13:22 34:45 351:376 9 5.
TK Líšeň A 1:4 5:0 3:2 1:4 4:1 4:1   3:2   7 (5:2) 21:14 46:32 372:321 12 3.
TO Rousínov 1:4 5:0 1:4 2:3 1:4 3:2 2:3     7 (2:5) 15:20 31:42 302:348 9 7.


Soupiska týmů



Rozpis zápasů

Kolo Datum a čas zápasu Kdo s kým Místo zápasu Výsledek
1.kolo 05.05.2019 8:30 TO Otnice - TO Křenovice Otnice 2:3
2.kolo 12.05.2019 8:30 TO Rousínov - TO Křenovice Rousínov 1:4
2.kolo 12.05.2019 8:30 TK Bučovice A - TO Otnice Bučovice 2:3
2.kolo 12.05.2019 8:30 TK Líšeň A - TK Líšeň B Brno - Líšeň, U kamenolomu 3:2
2.kolo 12.05.2019 8:30 TO Mokrá - TK Města Bučovice B Mokrá 5:0
3.kolo 19.05.2019 8:30 TO Otnice - TK Líšeň A Otnice 4:1
3.kolo 19.05.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Mokrá Brno - Líšeň, U kamenolomu 3:2
3.kolo 19.05.2019 8:30 TO Křenovice - TK Bučovice A Křenovice 5:0
3.kolo 19.05.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TO Rousínov Bučovice 0:5
4.kolo 26.05.2019 8:30 TO Rousínov - TK Bučovice A Rousínov 3:2
4.kolo 26.05.2019 8:30 TO Mokrá - TO Otnice Mokrá 2:3
4.kolo 26.05.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TK Líšeň B Bučovice 4:1
4.kolo 26.05.2019 8:30 TK Líšeň A - TO Křenovice Brno - Líšeň, U kamenolomu 4:1
1.kolo 02.06.2019 8:30 TO Mokrá - TO Rousínov Mokrá 4:1
1.kolo 02.06.2019 8:30 TK Líšeň B - TK Bučovice A Brno - Líšeň, U kamenolomu 1:4
1.kolo 02.06.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TK Líšeň A Bučovice 0:5
5.kolo 09.06.2019 8:30 TO Otnice - TK Města Bučovice B Otnice 3:2
5.kolo 09.06.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Rousínov Brno - Líšeň, U kamenolomu 4:1
5.kolo 09.06.2019 8:30 TK Bučovice A - TK Líšeň A Bučovice 1:4
5.kolo 12.06.2019 8:30 TO Křenovice - TO Mokrá Křenovice 2:3
6.kolo 16.06.2019 8:30 TO Mokrá - TK Bučovice A Mokrá 4:1
6.kolo 16.06.2019 8:30 TO Rousínov - TK Líšeň A Rousínov 2:3
6.kolo 16.06.2019 8:30 TK Líšeň B - TO Otnice Brno - Líšeň, U kamenolomu 1:4
6.kolo 16.06.2019 8:30 TK Města Bučovice B - TO Křenovice Bučovice 0:5
7.kolo 23.06.2019 8:30 TO Křenovice - TK Líšeň B Křenovice 5:0
7.kolo 23.06.2019 8:30 TK Bučovice A - TK Města Bučovice B Bučovice 3:2
7.kolo 23.06.2019 8:30 TK Líšeň A - TO Mokrá Brno - Líšeň, U kamenolomu 1:4
7.kolo 16.07.2019 8:30 TO Otnice - TO Rousínov Otnice 3:2