center
Seznam výsledkůSoupisky týmůRozpis utkání

TK Líšeň A TK Bučovice A TO Rousínov TO Křenovice TO Otnice TK Města Bučovice B TO Vinohrady TO Mokrá   Utkání celkem Zápasy Sety Gamy Body Pořadí
TK Líšeň A  1:4 1:4 1:4 2:3 4:1 5:0 skr. 2:3   7 (2:5) 16:19 35:39 305:285 9 6.
TK Bučovice A 4:1   4:1 0:5 2:3 5:0 5:0 skr. 4:1   7 (5:2) 24:11 49:26 359:267 12 2.
TO Rousínov 4:1 1:4   1:4 3:2 4:1 3:2 1:4   7 (4:3) 17:18 38:39 354:338 11 5.
TO Křenovice 4:1 5:0 4:1   2:3 5:0 5:0 skr. 4:1   7 (6:1) 29:6 57:17 388:207 13 1.
TO Otnice 3:2 3:2 2:3 3:2   5:0 3:2 2:3   7 (5:2) 21:14 44:32 365:302 12 3.
TK Města Bučovice B 1:4 0:5 1:4 0:5 0:5   5:0 skr. 0:5   7 (1:6) 7:28 17:57 186:359 8 7.
TO Vinohrady 0:5 skr. 0:5 skr. 2:3 0:5 skr. 2:3 0:5 skr.   0:5 skr.   7 (0:7) 4:31 11:62 97:400 2 8.
TO Mokrá 3:2 1:4 4:1 1:4 3:2 5:0 5:0 skr.     7 (5:2) 22:13 48:27 363:259 12 4.


Soupiska týmů



Rozpis zápasů

Kolo Datum a čas zápasu Kdo s kým Místo zápasu Výsledek
1.kolo 06.05.2018 8:30 TK Bučovice A - TO Vinohrady Bučovice 5:0 skr.
1.kolo 06.05.2018 8:30 TO Rousínov - TK Města Bučovice B Velešovice 4:1
1.kolo 06.05.2018 8:30 TK Líšeň A - TO Mokrá Brno - Líšeň, U kamenolomu 2:3
1.kolo 06.05.2018 8:30 TO Křenovice - TO Otnice Křenovice 2:3
7.kolo 08.05.2018 8:30 TK Města Bučovice B - TK Bučovice A Bučovice 0:5
2.kolo 13.05.2018 8:30 TK Města Bučovice B - TO Křenovice Bučovice 0:5
2.kolo 13.05.2018 8:30 TO Vinohrady - TO Rousínov Brno - Vinohrady 2:3
2.kolo 13.05.2018 8:30 TO Mokrá - TO Otnice Mokrá 3:2
2.kolo 13.05.2018 8:30 TK Líšeň A - TK Bučovice A Brno - Líšeň, U kamenolomu 1:4
3.kolo 20.05.2018 8:30 TK Bučovice A - TO Mokrá Bučovice 4:1
3.kolo 20.05.2018 8:30 TO Otnice - TK Města Bučovice B Otnice 5:0
3.kolo 20.05.2018 8:30 TO Křenovice - TO Vinohrady Křenovice 5:0 skr.
4.kolo 27.05.2018 8:30 TO Vinohrady - TO Otnice Brno - Vinohrady 2:3
4.kolo 27.05.2018 8:30 TK Líšeň A - TO Křenovice Brno - Líšeň, U kamenolomu 1:4
4.kolo 27.05.2018 8:30 TK Bučovice A - TO Rousínov Bučovice 4:1
4.kolo 27.05.2018 8:30 TO Mokrá - TK Města Bučovice B Mokrá 5:0
6.kolo 01.06.2018 8:30 TO Mokrá - TO Vinohrady Mokrá 5:0 skr.
7.kolo 01.06.2018 8:30 TO Vinohrady - TK Líšeň A Brno - Vinohrady 0:5 skr.
5.kolo 03.06.2018 8:30 TO Otnice - TK Líšeň A Otnice 3:2
5.kolo 03.06.2018 8:30 TK Města Bučovice B - TO Vinohrady Bučovice 5:0 skr.
5.kolo 03.06.2018 8:30 TO Rousínov - TO Mokrá Velešovice 1:4
5.kolo 03.06.2018 8:30 TO Křenovice - TK Bučovice A Křenovice 5:0
3.kolo 10.06.2018 8:30 TO Rousínov - TK Líšeň A Velešovice 4:1
6.kolo 17.06.2018 8:30 TK Bučovice A - TO Otnice Bučovice 2:3
6.kolo 17.06.2018 8:30 TO Rousínov - TO Křenovice Velešovice 1:4
6.kolo 17.06.2018 8:30 TK Líšeň A - TK Města Bučovice B Brno - Líšeň, U kamenolomu 4:1
7.kolo 24.06.2018 8:30 TO Křenovice - TO Mokrá Křenovice 4:1
7.kolo 24.06.2018 8:30 TO Otnice - TO Rousínov Otnice 2:3