center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Levák
Region: Brno
Ročník: 1990
Nyní v žebříčku: 26. místo
Nejlepší umístění: 5. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
07.10.2020tréninkovýŠtefan Radek - Kokeš Mirek2:6
19.09.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Honzík Petr -
Kokeš Mirek/Lucassen Gerhard
6:5(3)
19.09.2020turnaj - skupinaSedláček Petr/Král Hynek -
Kokeš Mirek/Lucassen Gerhard
6:3
19.09.2020turnaj - skupinaKokeš Mirek/Lucassen Gerhard -
Štefan Radek/Laštovička Tomáš
6:4
19.09.2020turnaj - osmifináleKokeš Mirek/Lucassen Gerhard -
Veselovský Petr/Koláček ml Jan
6:0
19.09.2020turnaj - čtvrtfináleKokeš Mirek/Lucassen Gerhard -
Duchoslav Josef/Pavelka Rostislav
6:2
19.09.2020turnaj - semifináleKokeš Mirek/Lucassen Gerhard -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:4
19.09.2020turnaj - fináleKokeš Mirek/Lucassen Gerhard -
Štefan Radek/Laštovička Tomáš
6:2
29.08.2020turnaj - skupinaDuchoslav Josef - Kokeš Mirek6:2
29.08.2020turnaj - skupinaKokeš Mirek - Otruba Jiří7:5
29.08.2020turnaj - skupinaKokeš Mirek - Fianta Pavel6:1
29.08.2020turnaj - osmifináleKokeš Mirek - Král Miroslav6:4
29.08.2020turnaj - čtvrtfináleKokeš Mirek - Cabák Honza6:3
29.08.2020turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Kokeš Mirek6:2
29.08.2020turnaj - o 3. místoDuchoslav Josef - Kokeš Mirek6:0 skr.
12.07.2020přebor JM krajeKokeš Mirek/Honzík Petr -
Kramář Jiří/Havlačka Marek
2:6 6:3 5:7
12.07.2020přebor JM krajeKokeš Mirek - Kramář Jiří4:6 1:6
09.06.2020tréninkovýKratochvíl Martin - Kokeš Mirek6:7(5)
25.04.2020tréninkovýŘíha Milan/Kokeš Mirek -
Honzík Petr/Soukop Jiří
6:3 6:0
14.09.2019tréninkovýPatočka Jan/Štefan Radek -
Soukop Jiří/Kokeš Mirek
7:6(4)
09.06.2019přebor JM krajeMráz (Buč.) Radek/Kotrba Tomáš -
Kokeš Mirek/Karásek Radovan
1:6 6:1 4:6
09.06.2019přebor JM krajeSpirit Michal - Kokeš Mirek2:6 6:2 2:6
08.06.2019tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Kokeš Mirek/Lucassen Gerhard
4:6 6:3 [11:9]
26.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek/Honzík Petr -
Zelinka Petr/Laštovička Tomáš
7:6 6:4
26.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek - Zelinka Petr6:3 6:4
12.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek - Frydryšek David1:6 7:5 2:6
12.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek/Říha Milan -
Frydryšek David/Černý Michal
6:3 6:3
06.04.2019MASTER liga 30Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Zivčák Martin/Tolstych David
1:6 2:6
06.04.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
6:0 6:1
23.02.2019MASTER liga 24Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Říha Milan/Chocholouš Petr
6:2 6:2
23.02.2019MASTER liga 24Visingr Leoš/Hloušek Martin -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
6:7(6) 2:6
27.01.2019MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
6:2 6:2
25.01.2019MASTER liga 30Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
5:7 6:2 6:7(5)
22.12.2018tréninkovýKokeš Mirek/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Karásek Radovan
6:4
22.12.2018tréninkovýCabák Honza/Kokeš Mirek -
Korbička Miroslav/Gottvald Ivo
6:4
22.12.2018tréninkovýKokeš Mirek - Cabák Honza6:0
21.12.2018MASTER liga 24Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Říha Milan/Chocholouš Petr
6:3 7:6(5)
21.12.2018MASTER liga 24Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
5:7 2:6
06.10.2018tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Martina/Kokeš Mirek
7:5
30.06.2018turnaj - osmifináleHlava Pavel/Bárta Martin -
Kokeš Mirek/Honzík Petr
6:4
30.06.2018turnaj - skupinaKokeš Mirek/Honzík Petr -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:0
30.06.2018turnaj - skupinaKokeš Mirek/Honzík Petr -
Prochazka Jaroslav/Komprda Tomáš
6:5(2)
30.06.2018turnaj - skupinaSvoboda Pavel/Frydryšek David -
Kokeš Mirek/Honzík Petr
6:3
06.05.2018přebor JM krajeKokeš Mirek/Honzík Petr -
Fiala Jan/Šmerda Luděk
6:1 6:2
06.05.2018přebor JM krajeKokeš Mirek - Fiala Jan6:2 4:6 2:6
25.03.2018MASTER liga 22Kokeš Mirek - Zaoral Martin6:3 6:3
19.03.2018MASTER liga 22Kokeš Mirek - Kratochvíl Martin7:5 4:6 6:2
16.03.2018MASTER liga 22Kokeš Mirek - Jakubec Jan6:4 6:3
21.01.2018MASTER liga 19Kokeš Mirek - Cabák Honza6:1 6:1
18.01.2018MASTER liga 19Votruba Pavel - Kokeš Mirek0:6 0:6 skr.
18.01.2018MASTER liga 19Kokeš Mirek - Lucassen Gerhard6:0 3:6 5:4(7)
20.12.2017MASTER liga 19Kokeš Mirek - Lucassen Gerhard6:3 4:6 3:6
18.12.2017MASTER liga 19Kokeš Mirek - Kratochvíl Martin6:2 7:5
16.12.2017MASTER liga 19Bartoněk Milan - Kokeš Mirek3:6 7:5 6:3
09.12.2017tréninkovýCabák Honza/Kokeš Mirek -
Štefan Radek/Navrátil Pavel
6:4 4:3
17.10.2017MASTER liga 30Kokeš Mirek - Lucassen Gerhard6:7(4) 6:2 6:2
12.10.2017MASTER liga 30Cabák Honza - Kokeš Mirek3:6 7:6(8) [10:8]
24.09.2017tréninkovýSvoboda Pavel/Pernicky Libor -
Kokeš Mirek/Rücker Tomáš
3:6
05.09.2017MASTER liga 30Štefan Radek - Kokeš Mirek2:6 1:6
31.08.2017MASTER liga 30Kokeš Mirek - Lucassen Gerhard6:2 4:6 5:7
26.08.2017turnaj - umístěníCabák Honza/Kokeš Mirek -
Honzík Petr/Soukop Jiří
6:3
26.08.2017turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Kokeš Mirek
6:2
26.08.2017turnaj - skupinaCabák Honza/Kokeš Mirek -
Koláček ml Jan/Koláček Jan
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaCabák Honza/Kokeš Mirek -
Korbička Miroslav/Gottvald Ivo
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaCabák Honza/Kokeš Mirek -
Chocholouš Petr/Říha Milan
6:3
22.08.2017tréninkovýCabák Honza/Kokeš Mirek -
Pavlinec Daniel/Sokol
7:6(3) 6:7(2)
12.08.2017tréninkovýKokeš Mirek - Štefan Radek2:6 4:6
08.08.2017MASTER liga 25Kokeš Mirek - Rücker Tomáš3:6 6:3 3:10
01.08.2017tréninkovýKokeš Mirek - Lucassen Gerhard2:6 7:5 4:6
05.07.2017MASTER liga 25Kokeš Mirek - Pavlinec Daniel6:4 6:3
05.07.2017tréninkovýKokeš Mirek/Rücker Tomáš -
Říha Milan/Chocholouš Petr
4:6
01.07.2017tréninkovýKokeš Mirek/Rücker Tomáš -
Král Miroslav/Králová Lucie
6:0
01.07.2017tréninkovýKokeš Mirek/Rücker Tomáš -
Král Miroslav/Králová Lucie
6:3
17.06.2017turnaj - o 3. místoCabák Honza - Kokeš Mirek6:3
17.06.2017turnaj - semifináleMatušinec Pavel - Kokeš Mirek6:4
17.06.2017turnaj - čtvrtfináleKokeš Mirek - Fianta Pavel6:2
17.06.2017turnaj - skupinaKokeš Mirek - Koláček ml Jan6:2
17.06.2017turnaj - skupinaKokeš Mirek - Slaný Josef6:3
17.06.2017turnaj - skupinaLucassen Gerhard - Kokeš Mirek6:0