center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1981
Nyní v žebříčku: 25. místo
Nejlepší umístění: 13. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
22.10.2020MASTER liga 18Blažej Tomáš - Bernát Michal6:0 6:4
20.10.2020MASTER liga 18Blažej Tomáš - Cabák Honza6:2 6:4
15.10.2020MASTER liga 18Kratochvíl Martin - Blažej Tomáš4:6 2:6
21.09.2020MASTER liga 14Blažej Tomáš - Honzík Petr skr.
19.09.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Honzík Petr -
Sedláček Petr/Král Hynek
6:1
19.09.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Honzík Petr -
Kokeš Mirek/Lucassen Gerhard
6:5(3)
19.09.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Honzík Petr -
Štefan Radek/Laštovička Tomáš
6:5(1)
19.09.2020turnaj - čtvrtfináleBlažej Tomáš/Honzík Petr -
Freiberg Tomáš/Partl Jaroslav
6:1
19.09.2020turnaj - semifináleŠtefan Radek/Laštovička Tomáš -
Blažej Tomáš/Honzík Petr
6:4
19.09.2020turnaj - o 3. místoCabák Honza/Rücker Tomáš -
Blažej Tomáš/Honzík Petr
7:5
16.09.2020MASTER liga 14Blažej Tomáš - Vlach Vlastimil6:1 6:3
29.08.2020turnaj - skupinaHokl Marek - Blažej Tomáš6:2
29.08.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš - Honzík Petr6:4
29.08.2020turnaj - skupinaBlažej Tomáš - Ehrenberger Josef6:3
29.08.2020turnaj - osmifináleBlažej Tomáš - Korbička Miroslav6:2
29.08.2020turnaj - čtvrtfináleNěmčanský Lukáš - Blažej Tomáš6:2
29.08.2020turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Blažej Tomáš6:2
24.08.2020MASTER liga 14Cabák Honza - Blažej Tomáš7:5 3:6 [5:7]
13.08.2020MASTER liga 10Blažej Tomáš - Zábrša Pavel skr.
12.08.2020MASTER liga 10Blažej Tomáš - Berka Dušan6:1 7:5
11.08.2020MASTER liga 10Blažej Tomáš - Pavlinec Daniel6:4 7:6(1)
30.06.2018turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Matoušek Tomáš -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:4
30.06.2018turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Matoušek Tomáš -
Pagáč Martin/Chocholouš Petr
6:3
30.06.2018turnaj - skupinaBlažej Tomáš/Matoušek Tomáš -
Slaný Josef/Slaný Kryštof
6:3
30.06.2018turnaj - čtvrtfináleBlažej Tomáš/Matoušek Tomáš -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:3
30.06.2018turnaj - semifináleKrál Miroslav/Tupec Pavel -
Blažej Tomáš/Matoušek Tomáš
6:0
30.06.2018turnaj - o 3. místoCabák Honza/Rücker Tomáš -
Blažej Tomáš/Matoušek Tomáš
7:6(2)
24.09.2016turnaj - skupinaČerný Michal/Blažej Tomáš -
Lucassen Gerhard/Petráš Zdenek
7:5
24.09.2016turnaj - skupinaČerný Michal/Blažej Tomáš -
Málek Petr/Mátl Jiří
6:1
24.09.2016turnaj - osmifináleČerný Michal/Blažej Tomáš -
Doležel Martin/Benda Milan
6:0
24.09.2016turnaj - čtvrtfináleČerný Michal/Blažej Tomáš -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:6(6)
24.09.2016turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Černý Michal/Blažej Tomáš
6:4
24.09.2016turnaj - o 3. místoCabák Honza/Rücker Tomáš -
Černý Michal/Blažej Tomáš
7:5
24.09.2016turnaj - skupinaŘíha Milan/Chocholouš Petr -
Černý Michal/Blažej Tomáš
6:4