center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1900
Nyní v žebříčku: 57. místo
Nejlepší umístění: 13. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
17.11.2019MASTER liga 24Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Němčanský Lukáš/Bárta Martin
1:6 4:6
22.12.2018MASTER liga 30Popelka Alexander/Bárta Martin -
Zivčák Martin/Tolstych David
2:6 2:6
18.12.2018MASTER liga 30Tůma Pavel - Bárta Martin7:5 6:1
15.12.2018MASTER liga 30Lafant Igor - Bárta Martin7:5 6:3
08.12.2018MASTER liga 30Bárta Martin - Šrenk Hynek3:6 0:6
28.11.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Popelka Alexander/Bárta Martin
0:6 6:3 6:4
25.08.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:6(0)
25.08.2018turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Gottvald Ivo/Gottvaldová Zuzana
6:1
25.08.2018turnaj - osmifinálePagáč Martin/Tauš Tomáš -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:5
30.06.2018turnaj - čtvrtfináleBlažej Tomáš/Matoušek Tomáš -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:3
30.06.2018turnaj - osmifináleHlava Pavel/Bárta Martin -
Kokeš Mirek/Honzík Petr
6:4
30.06.2018turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Doležel Martin/Benda Milan
6:2
30.06.2018turnaj - skupinaKoláček ml Jan/Koláček Jan -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:5
30.06.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:3
26.08.2017turnaj - čtvrtfináleChocholouš Petr/Říha Milan -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:1
26.08.2017turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Pagáč Martin/Marek Pavel
9:2
26.08.2017turnaj - skupinaHonzík Petr/Soukop Jiří -
Hlava Pavel/Bárta Martin
9:7
09.10.2016turnaj - čtvrtfináleHokl Marek - Bárta Martin6:1 6:0
08.10.2016turnaj - skupinaCabák Honza - Bárta Martin4:6 6:3 [10:4]
08.10.2016turnaj - skupinaBárta Martin - Lukeš Martin6:1 6:3
08.10.2016turnaj - skupinaBárta Martin - Lucassen Gerhard6:1 6:4
24.09.2016turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
7:6(4)
24.09.2016turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Laštovička Tomáš/Rotreklová Eva
6:4
24.09.2016turnaj - čtvrtfináleČerný Michal/Blažej Tomáš -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:6(6)
26.09.2015turnaj - o 3. místoKrál Miroslav/Hokl Marek -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:2
26.09.2015turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:4
26.09.2015turnaj - čtvrtfináleHlava Pavel/Bárta Martin -
Říha Milan/Chocholouš Petr
6:3
26.09.2015turnaj - osmifináleHlava Pavel/Bárta Martin -
Gottvaldová Zuzana/Gottvald Ivo
6:4
26.09.2015turnaj - skupinaHlava Pavel/Bárta Martin -
Furchová Jitka/Furch Pavel
6:4
26.09.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:5
26.09.2015turnaj - skupinaKrál Miroslav/Hokl Marek -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:4