center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1900
Nyní v žebříčku: 32. místo
Nejlepší umístění: 7. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
15.12.2020MASTER liga 10Šrenk Jakub - Pavlinec Daniel6:3 6:1
02.11.2020MASTER liga 10Zábrša Pavel - Pavlinec Daniel skr.
20.10.2020MASTER liga 10Pavlenko Anatolii - Pavlinec Daniel skr.
06.10.2020tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:2
06.10.2020MASTER liga 10Cabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:4 6:1
04.10.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel - Vlach Vlastimil4:6 6:0 6:0
29.09.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Vlach Vlastimil/Heral Zdeněk
6:1 3:6 6:1
23.09.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel - Plany Dalibor4:6 4:6
22.09.2020tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Otruba Jiří
6:3 6:1 6:1 3:1
22.09.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel - Plany Dalibor skr.
22.09.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel - Zábrša Pavel skr.
20.09.2020MASTER liga 10Berka Dušan - Pavlinec Daniel6:2 3:6 [10:2]
15.09.2020tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Otruba Jiří
6:4 6:2 1:4
13.09.2020MASTER liga 10Zaoral Martin - Pavlinec Daniel3:6 6:3 [10:5]
11.09.2020MASTER liga 10Pavlenko Anatolii - Pavlinec Daniel6:4 6:0
29.08.2020turnaj - skupinaKorbička Miroslav - Pavlinec Daniel6:4
29.08.2020turnaj - skupinaCabák Honza - Pavlinec Daniel6:4
29.08.2020turnaj - skupinaMatušinec Pavel - Pavlinec Daniel6:2
29.08.2020turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Gregorovic David6:4
29.08.2020turnaj - osmifináleHokl Marek - Pavlinec Daniel6:2
25.08.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Lucassen Gerhard/Pavlinec Daniel
6:2 6:2 6:3
14.08.2020MASTER liga 10Berka Dušan - Pavlinec Daniel6:6(4) skr.
11.08.2020MASTER liga 10Blažej Tomáš - Pavlinec Daniel6:4 7:6(1)
30.07.2020tréninkovýHubka Vladimír/Cabák Honza -
Pavlinec Daniel/Rücker Tomáš
7:5
30.07.2020tréninkovýHubka Vladimír/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Cabák Honza
7:5
30.07.2020tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Hubka Vladimír
6:3
29.07.2020MASTER liga 10Pavlinec Daniel - Zábrša Pavel6:3 6:3
25.07.2020MASTER liga 17Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:2 6:2
22.07.2020tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
3:6 6:4 5:5
14.07.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:1 6:4 6:2
14.07.2020MASTER liga 17Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Svoboda Pavel/Pagáč Martin
6:4 6:2
07.07.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:1 7:6(0)
01.07.2020MASTER liga 17Štefan Radek/Kožoušek Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
1:6 6:2 2:6
30.06.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Cabák Honza/Petr
6:3 4:6 1:6
25.06.2020MASTER liga 17Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Mach Jaromír/Procházka David
1:6 6:1 4:6
23.06.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Lucassen Gerhard/Pavlinec Daniel
6:2 6:4 6:2
16.06.2020tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:1 3:6 5:2
09.06.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:7(7) 6:3
02.06.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
7:5 6:3
31.05.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:3
31.05.2020MASTER liga 24Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
1:6 4:6
19.05.2020tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
1:6 5:7 4:4
17.05.2020MASTER liga 24Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:3 6:4
12.05.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Lucassen Gerhard -
Cabák Honza/Petr
6:4 1:6 4:4
05.05.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:2 5:7 1:0(5)
28.04.2020tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
7:5 6:2 4:4
21.04.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Cabák Honza -
Lucassen Gerhard/Petr
4:6 7:5 4:3
14.04.2020tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:4 2:6 7:5
01.10.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
1:6 7:6(5) 3:3
24.09.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Petr
6:4 2:6 2:5
10.09.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:4 7:5
03.09.2019tréninkovýCabák Honza - Pavlinec Daniel6:2
03.09.2019tréninkovýCabák Honza/Pačes Jirka -
Pavlinec Daniel/Petr
6:7(9)
27.08.2019tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:0 6:0 2:1
20.08.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
4:6 6:4 [7:10]
13.08.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
0:6 4:6 3:3
06.08.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:3 6:4
23.07.2019tréninkovýCabák Honza/Sokol -
Pavlinec Daniel/Petr
2:6 6:5
09.07.2019tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:1 6:3 5:2
18.06.2019tréninkovýCabák Honza/Pagáč Martin -
Pavlinec Daniel/Petr
6:3 5:7 [6:8]
11.06.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Sokol
3:6 7:6(6)
21.05.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Petr
6:4 3:5
14.05.2019tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 7:5 6:3
30.04.2019tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
2:6 6:7(3)
16.04.2019tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:0 6:1 4:6
09.04.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Lucassen Gerhard/Pavlinec Daniel
6:1 6:7(5) [10:4]
09.10.2018tréninkovýRücker Tomáš/Cabák Honza -
Pavlinec Daniel/Petr
0:6 2:6 6:4 2:3
25.09.2018tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Rücker Tomáš/Sokol
7:5 6:3
18.09.2018tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
1:6 5:7 2:6
28.08.2018tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:1 6:0 7:6(3)
21.08.2018tréninkovýCabák Honza/Sokol -
Pavlinec Daniel/Pagáč Martin
6:7(2) 6:3 5:1
31.07.2018tréninkovýCabák Honza/Sokol -
Pavlinec Daniel/Petr
3:6 2:6 4:3
24.07.2018tréninkovýPavlinec Daniel/??? -
Sokol/Rücker Tomáš
6:3 6:7(3) [10:6]
17.07.2018tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
7:6(3) 6:3
19.06.2018tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:4 6:2 5:5
12.06.2018tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:4 3:6 3:3
05.06.2018tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:0 6:2 7:5
29.05.2018tréninkovýCabák Honza/Říha Milan -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:4 7:5 0:5
22.05.2018tréninkovýCabák Honza/Svoboda Pavel -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:3 5:2
08.05.2018tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:3 6:0 3:0
01.05.2018tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:1 4:6 6:2
24.04.2018tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
3:6 7:6(5)
17.04.2018tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 6:0 6:2 3:3
10.10.2017MASTER liga 25Svoboda Pavel - Pavlinec Daniel6:0 skr.
30.09.2017turnaj - skupinaTůma Pavel - Pavlinec Daniel6:2
30.09.2017turnaj - skupinaKoláček ml Jan - Pavlinec Daniel6:2
30.09.2017turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Kukla Marek6:2
30.09.2017turnaj - osmifináleSoukop Jiří - Pavlinec Daniel6:3
26.09.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:2 3:6 6:1 [10:4]
19.09.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:2 6:2 1:3
12.09.2017tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:3 6:2 3:4
08.09.2017MASTER liga 20Pavlinec Daniel - Slaný Josef6:3 6:3
05.09.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:1 6:3 6:3
29.08.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:4 6:1 3:2
22.08.2017tréninkovýCabák Honza/Kokeš Mirek -
Pavlinec Daniel/Sokol
7:6(3) 6:7(2)
20.08.2017MASTER liga 20Pavlinec Daniel - Trungel Petr6:0 6:1
15.08.2017tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:4 6:2
08.08.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
0:6 3:6 1:6 2:2
25.07.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:2 4:6 6:0 3:2
19.07.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Sokol -
Petr/Mar
6:2 6:4 6:7(4)
05.07.2017MASTER liga 25Kokeš Mirek - Pavlinec Daniel6:4 6:3
13.06.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:4 4:6 3:2
08.06.2017MASTER liga 25Pavlinec Daniel - Slaný Josef6:2 6:0
08.06.2017MASTER liga 25Štefan Radek - Pavlinec Daniel6:4 6:3
30.05.2017tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:4 6:2
23.05.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
4:6 1:6 1:6
16.05.2017tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:2 6:3
09.05.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:2 6:1 5:7
07.05.2017turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Navrátil Pavel6:3
07.05.2017turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Štefan Radek2:6
07.05.2017turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Černý Michal7:5
07.05.2017turnaj - skupinaCabák Honza - Pavlinec Daniel4:6
07.05.2017turnaj - skupinaRücker Tomáš - Pavlinec Daniel6:2
07.05.2017turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Lucassen Gerhard6:4
02.05.2017tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
2:6 7:5 1:6 1:2
25.04.2017tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
7:5 3:6 2:2
11.04.2017tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
6:3 6:3 4:0
04.12.2016tréninkovýCabák Honza - Pavlinec Daniel6:2 2:3
27.09.2016tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 6:0 6:3 3:2
20.09.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Černý Michal/Sokol
6:3 6:3 5:5
06.09.2016tréninkovýČerný Michal/Petr -
Cabák Honza/Pavlinec Daniel
6:3 6:0 4:6 3:1
30.08.2016tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Lucassen Gerhard
6:2 6:1 6:4
23.08.2016tréninkovýCabák Honza/Lucassen Gerhard -
Pavlinec Daniel/Petr
6:2 6:4 5:4
17.08.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/nikdo
4:6 5:7 1:6 0:3
02.08.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
6:2 4:6 6:4
19.07.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Sokol
6:4 6:1 4:6 3:1
12.07.2016tréninkovýCabák Honza/Nikdo -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:2 2:6 3:1
28.06.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Sokol/Petr
4:6 3:2
21.06.2016tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 6:2 6:6
24.05.2016tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Sokol
7:5 6:3
10.05.2016tréninkovýCabák Honza/Petr -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:0 6:2 6:3 5:0
26.04.2016tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Sokol/Petr
6:2 6:4 5:3
03.09.2015tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Lucassen Gerhard/Petr
2:6 6:4 4:4
27.08.2015tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Petr/Sokol
5:7 6:3 [10:7]
13.08.2015tréninkovýPavlinec Daniel - Cabák Honza7:7
06.08.2015tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Volas Martin
6:2 6:3 6:2
11.07.2015turnaj - čtvrtfináleEhrenberger Josef - Pavlinec Daniel7:6(9)
11.07.2015turnaj - skupinaPavlinec Daniel - Chalupa Josef6:1
11.07.2015turnaj - skupinaMatušinec Pavel - Pavlinec Daniel6:2
11.07.2015turnaj - skupinaCabák Honza - Pavlinec Daniel6:3
09.07.2015tréninkovýCabák Honza/Pavlinec Daniel -
Sokol/Peťa
4:6 6:3 4:3
06.06.2015tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Pavlinec Daniel/Novotný
6:3