center
Pohlaví: Žena
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1900
Nyní v žebříčku: 30. místo
Nejlepší umístění: 5. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
12.02.2020MASTER liga 24Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Visingr Leoš/Hloušek Martin
[1:0] skr.
11.01.2020MASTER liga 24Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Votruba Pavel/Fanta Miroslav
6:2 6:4
21.12.2019tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
1:6
15.12.2019tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
1:6 1:6 0:6
26.11.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
4:6 2:6
21.11.2019MASTER liga 30Tůma Pavel/Král Miroslav -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:1 6:2
13.10.2019tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
3:6 2:6 0:6
01.09.2019tréninkovýŘíha Milan - Sachinidu Eleni6:2
01.09.2019tréninkovýSachinidu Eleni - Cabák Honza7:6(3)
16.06.2019přebor JM krajeSachinidu Eleni - Bubla st. Jaroslav6:2 6:0
09.06.2019přebor JM krajeSachinidu Eleni - Zápotočná Monika6:1 6:0
01.06.2019tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
01.06.2019tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
01.06.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
18.05.2019tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:3 6:3
18.05.2019tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Petr Sedláček/Hynek Král
7:5 3:6 [13:11]
20.04.2019tréninkovýŘíha Milan - Sachinidu Eleni7:5
07.04.2019MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4 6:4
06.04.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
6:0 6:1
09.03.2019MASTER liga 30Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6 0:6
07.03.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
5:7 2:6
26.01.2019tréninkovýŠtefan Radek/Rücker Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
3:6
25.01.2019MASTER liga 30Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
5:7 6:2 6:7(5)
09.01.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
6:1 2:6 6:4
22.12.2018tréninkovýKokeš Mirek/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Karásek Radovan
6:4
21.12.2018MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
0:6 0:6 skr.
28.11.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Popelka Alexander/Bárta Martin
0:6 6:3 6:4
06.10.2018tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Tůma Pavel/Tupec Pavel
6:4
19.08.2018tréninkovýŠtefan Radek - Sachinidu Eleni5:6(5)
21.07.2018turnaj - čtvrtfináleČerný Michal - Sachinidu Eleni6:2
21.07.2018turnaj - skupinaCabák Honza - Sachinidu Eleni5:9
21.07.2018turnaj - skupinaSachinidu Eleni - Koláček ml Jan9:8(3)
13.05.2018přebor JM krajeSachinidu Eleni - Marková Pavla6:0 6:2
30.09.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Sachinidu Eleni6:1
30.09.2017turnaj - skupinaSachinidu Eleni - Soukop Jiří6:3
30.09.2017turnaj - skupinaSachinidu Eleni - Sachinidu Martina7:6(6)
30.09.2017turnaj - čtvrtfináleCabák Honza - Sachinidu Eleni6:1
24.09.2017tréninkovýSvoboda Pavel/Pernicky Libor -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaTupec Pavel/Tůma Pavel -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Doležel Martin/Benda Milan
6:3
26.08.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Trungel Petr/Mátl Jiří
6:2
26.08.2017turnaj - osmifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Pagáč Martin/Marek Pavel
6:2
26.08.2017turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Kokeš Mirek
6:2
26.08.2017turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Korbička Miroslav/Gottvald Ivo
6:3
26.08.2017turnaj - fináleTupec Pavel/Tůma Pavel -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:3
09.10.2016turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Sachinidu Eleni6:2 6:2
08.10.2016turnaj - skupinaŠrenk Hynek - Sachinidu Eleni6:2 6:1
08.10.2016turnaj - skupinaSachinidu Eleni - Štefan Radek6:2 6:3
08.10.2016turnaj - skupinaSachinidu Eleni - Černý Michal4:6 7:6 [10:7]
24.09.2016turnaj - fináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Lukeš Martin/Král Miroslav
6:2
24.09.2016turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Černý Michal/Blažej Tomáš
6:4
24.09.2016turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Štefan Radek/Holčík Jan
6:2
24.09.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hubka Vladimír/Pagáč Martin
6:1
24.09.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Marková Karla/Marek Pavel
6:2
03.09.2016tréninkovýChocholouš Petr/Říha Milan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
7:5
26.09.2015turnaj - finálePopelka Alexander/Pokorný Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
7:5
26.09.2015turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:4
26.09.2015turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:4
26.09.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Furchová Jitka/Furch Pavel
6:2
26.09.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:5
26.09.2015turnaj - skupinaKrál Miroslav/Hokl Marek -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:3
06.06.2015tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
7:5 6:4