center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1900
Nyní v žebříčku: 36. místo
Nejlepší umístění: 32. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
28.07.2022tréninkovýSvoboda Pavel/Hubka Vladimír -
Trojčák Lubomír/Frydryšek David
4:3
28.07.2022tréninkovýSvoboda Pavel/Frydryšek David -
Trojčák Lubomír/Hubka Vladimír
4:6
28.07.2022tréninkovýSvoboda Pavel/Trojčák Lubomír -
Frydryšek David/Hubka Vladimír
6:1
22.07.2022tréninkovýFrydryšek David - Cabák Honza6:3
19.07.2022tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Frydryšek David
7:5 5:5
19.06.2022přebor JM krajeSpirit Michal/Rokos Pavel -
Frydryšek David/Cabák Honza
6:1 6:2
19.06.2022přebor JM krajeSpirit Michal - Frydryšek David6:4 6:3
29.05.2022přebor JM krajeCupák Radim - Frydryšek David4:6 6:1 6:4
29.05.2022přebor JM krajeSalajka Jaroslav/Šebeček Marek -
Lucassen Gerhard/Frydryšek David
6:4 7:5
26.04.2022tréninkovýCabák Honza/Frydryšek David -
Pavlinec Daniel/Petr
6:3 6:4 6:0
19.03.2022turnaj - skupinaFrydryšek David/Svoboda Pavel -
Navrátil Pavel/Otruba Jiří
6:2
19.03.2022turnaj - skupinaFrydryšek David/Svoboda Pavel -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:3
19.03.2022turnaj - skupinaŠtefan Radek/Lucassen Gerhard -
Frydryšek David/Svoboda Pavel
6:3
28.09.2021tréninkovýCabák Honza/Frydryšek David -
Pavlinec Daniel/Sokol
6:2 6:1
18.09.2021turnaj - skupinaSchromm Tomáš/Cendelín Přemysl -
Frydryšková Karolína/Frydryšek David
6:3
18.09.2021turnaj - skupinaVičar Luděk/Popelka Alexander -
Frydryšková Karolína/Frydryšek David
6:1
18.09.2021turnaj - skupinaFrydryšková Karolína/Frydryšek David -
Navrátil Pavel/Otruba Jiří
6:5(5)
18.09.2021turnaj - osmifináleCabák Honza/Rücker Tomáš -
Frydryšková Karolína/Frydryšek David
6:2
14.09.2021tréninkovýCabák Honza/Frydryšek David -
Pavlinec Daniel/Petr
6:4 6:2
07.09.2021tréninkovýFrydryšek David/Pavlinec Daniel -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:0 6:1 3:4
31.08.2021tréninkovýCabák Honza - Frydryšek David4:6 6:4
24.08.2021tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Frydryšek David
6:2 6:3 6:1
20.07.2021tréninkovýCabák Honza/Frydryšek David -
Pavlinec Daniel/Petr
6:3 5:7 [9:9]
15.07.2021tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Frydryšek David/Svoboda Pavel
6:2
15.07.2021tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Pagáč Martin/Svoboda Pavel
6:1 6:3
13.07.2021tréninkovýPavlinec Daniel/Petr -
Cabák Honza/Frydryšek David
6:2 3:6 5:2
23.06.2021přebor JM krajeKramář Jiří/Daněk Tomáš -
Frydryšek David/Lucassen Gerhard
6:3 6:2
23.06.2021přebor JM krajeKramář Jiří - Frydryšek David6:3 4:6 7:6
23.05.2021přebor JM krajeFrydryšek David/Lucassen Gerhard -
Zálešák Petr/Laštovička Tomáš
6:4 6:3
23.05.2021přebor JM krajeFrydryšek David - Zálešák Petr5:7 2:6
13.10.2019tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
3:6 2:6 0:6
21.09.2019turnaj - skupinaKrál Miroslav/Hokl Marek -
Frydryšek David/Říha Milan
7:6(4)
21.09.2019turnaj - osmifináleFrydryšek David/Říha Milan -
Mach Jaromír/Procházka David
6:3
21.09.2019turnaj - skupinaFrydryšek David/Říha Milan -
Hebký Michal/Navrátil Pavel
6:3
21.09.2019turnaj - čtvrtfináleFrydryšek David/Říha Milan -
Zivčák Martin/Tolstych David
6:3
21.09.2019turnaj - semifináleDuchoslav Josef/Duchoslav st. Josef -
Frydryšek David/Říha Milan
7:5
21.09.2019turnaj - o 3. místoCabák Honza/Rücker Tomáš -
Frydryšek David/Říha Milan
6:3
14.09.2019tréninkovýPatočka Jan/Štefan Radek -
Frydryšek David/Milan
4:6
01.09.2019tréninkovýLucassen Gerhard - Frydryšek David6:3
01.09.2019tréninkovýCabák Honza - Frydryšek David7:6(5)
01.09.2019tréninkovýŘíha Milan/Lucassen Gerhard -
Gottvald Ivo/Frydryšek David
6:4
19.05.2019přebor JM krajeFrydryšek David - Fiala Jan6:2 7:6(2)
19.05.2019přebor JM krajeFrydryšek David/Svoboda Pavel -
Fiala Jan/Sova Michael
6:4 7:5
12.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek/Říha Milan -
Frydryšek David/Černý Michal
6:3 6:3
12.05.2019přebor JM krajeKokeš Mirek - Frydryšek David1:6 7:5 2:6
04.05.2019tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Trojčák Lubomír/Pačes Jiří
4:6 4:6
30.06.2018turnaj - skupinaSvoboda Pavel/Frydryšek David -
Kokeš Mirek/Honzík Petr
6:3
30.06.2018turnaj - skupinaSvoboda Pavel/Frydryšek David -
Prochazka Jaroslav/Komprda Tomáš
6:4
30.06.2018turnaj - skupinaSvoboda Pavel/Frydryšek David -
Lucassen Gerhard/Vlasic Martin
6:1
30.06.2018turnaj - čtvrtfináleCabák Honza/Rücker Tomáš -
Svoboda Pavel/Frydryšek David
6:3
03.09.2016tréninkovýCabák Honza/Lucassen Gerhard -
Frydryšek David/Rosocha
1:6
12.07.2014turnaj - osmifináleŠlais Petr - Frydryšek David6:4
12.07.2014turnaj - skupinaFrydryšek David - Korbička Miroslav7:6(5)
12.07.2014turnaj - skupinaFrydryšek David - Patočka Jan6:4
12.07.2014turnaj - skupinaFrydryšek David - Hudec Petr6:2
12.07.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Frydryšek David6:4