center
Pohlaví: Muž
Forhend hrající: Pravák
Region: Brno
Ročník: 1977
Nyní v žebříčku: 15. místo
Nejlepší umístění: 1. místo

Výsledky Detailní statistiky
 
  Datum Typ zápasu Kdo s kým Výsledek  
17.10.2021MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Komárek Tomáš6:7 6:1 6:0
30.09.2021MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Blažej Tomáš7:5 6:3
18.09.2021turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Pernička Dalibor/Lesák Rostislav
6:4
18.09.2021turnaj - čtvrtfináleVičar Luděk/Popelka Alexander -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:2
18.09.2021turnaj - osmifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hybášek Jarda/Telíšek Roman
6:4
18.09.2021turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Polášek Michal
6:2
18.09.2021turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hokl Marek/Hebký Michal
6:4
17.09.2021MASTER liga 27Blažej Tomáš - Trojčák Lubomír7:6(2) 6:1
10.09.2021MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Bartoněk Lukáš3:6 2:6
07.09.2021MASTER liga 27Polách Michal - Trojčák Lubomír skr.
28.08.2021turnaj - fináleTůma Pavel - Trojčák Lubomír6:0
28.08.2021turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Lucassen Gerhard6:0
28.08.2021turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Pirochta Ondřej skr.
28.08.2021turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Hubka Vladimír6:0
28.08.2021turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Honzík Petr6:0
20.08.2021MASTER liga 27Dvořáček Petr - Trojčák Lubomír6:4 6:2
17.08.2021MASTER liga 27Tůma Pavel - Trojčák Lubomír6:0 6:3
27.07.2021MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Šrenk Hynek1:6 6:3 6:3
30.06.2021MASTER liga 27Bartoněk Lukáš - Trojčák Lubomír6:1 6:3
26.06.2021MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Rozsypal Jakub6:4 6:1
22.06.2021MASTER liga 27Tůma Pavel - Trojčák Lubomír7:6(4) 6:2
05.06.2021MASTER liga 30Dvořáček Petr - Trojčák Lubomír skr.
27.05.2021MASTER liga 30Polách Michal - Trojčák Lubomír6:2 6:3
21.05.2021MASTER liga 30Schromm Tomáš - Trojčák Lubomír6:0 7:5
06.12.2020tréninkovýCabák Honza - Trojčák Lubomír3:6 2:1
03.10.2020tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:7(4)
03.10.2020tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6
19.09.2020MASTER liga 20Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6 6:4 4:6
19.09.2020MASTER liga 20Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
6:3 6:4
06.09.2020MASTER liga 20Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Mach Jaromír/Procházka David
6:2 6:0
05.09.2020tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:7(3)
29.08.2020turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Němčanský Lukáš6:4
29.08.2020turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Kokeš Mirek6:2
29.08.2020turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Kirchner Oli6:1
29.08.2020turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Ehrenberger Josef6:3
29.08.2020turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Honzík Petr6:4
29.08.2020turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Hokl Marek6:4
29.08.2020turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Blažej Tomáš6:2
22.08.2020tréninkovýCabák Honza - Trojčák Lubomír3:6
22.08.2020tréninkovýCabák Honza/Trojčák Lubomír -
Pačes Jirka/Gottvald Ivo
6:2
22.08.2020tréninkovýCabák Honza/Pačes Jirka -
Trojčák Lubomír/Gottvald Ivo
6:3
04.08.2020MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Němčanský Lukáš/Bartoněk Lukáš
[0:1] skr.
01.08.2020tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
3:6
30.07.2020MASTER liga 30Král Miroslav/Bělohlávek Dan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:3 6:3
04.07.2020tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Pačes Jiří
6:1
28.06.2020MASTER liga 24Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Votruba Pavel/Fanta Miroslav
6:0 6:4
14.06.2020MASTER liga 24Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
1:6 4:6
30.05.2020tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6
30.05.2020tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6
26.05.2020MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:2 3:6 6:1
16.05.2020MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Němčanský Lukáš/Bartoněk Lukáš
7:6(4) 4:6 [10:6]
02.05.2020MASTER liga 30Král Miroslav/Bělohlávek Dan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
7:6(7) 6:1
12.02.2020MASTER liga 24Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Visingr Leoš/Hloušek Martin
[1:0] skr.
10.02.2020tréninkovýTrojčák Lubomír - Cabák Honza6:1
11.01.2020MASTER liga 24Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Votruba Pavel/Fanta Miroslav
6:2 6:4
21.12.2019tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
1:6
15.12.2019tréninkovýŘíha Milan/Pagáč Martin -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
1:6 1:6 0:6
26.11.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
4:6 2:6
21.11.2019MASTER liga 30Tůma Pavel/Král Miroslav -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:1 6:2
13.10.2019tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
3:6 2:6 0:6
31.08.2019turnaj - skupinaLucassen Gerhard - Trojčák Lubomír1:6
31.08.2019turnaj - skupinaCabák Honza - Trojčák Lubomír1:6
31.08.2019turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Partl Jaroslav6:1
31.08.2019turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Lucassen Gerhard6:2
31.08.2019turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Duchoslav Josef6:3
23.08.2019tréninkovýŘíha Milan/Chocholouš Petr -
Černý Michal/Trojčák Lubomír
5:7 4:6
21.07.2019tréninkovýCabák Honza/David Kolbert -
Trojčák Lubomír/Říha Milan
0:6
21.07.2019tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Trojčák Lubomír/Říha Milan
6:3
21.07.2019tréninkovýŘíha Milan/Trojčák Lubomír -
Hynek/Petr
6:3
01.06.2019tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
01.06.2019tréninkovýŠtefan Radek/Patočka Jan -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
01.06.2019tréninkovýCabák Honza/Rücker Tomáš -
Sachinidu Eleni/Trojčák Lubomír
2:6
18.05.2019tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:3 6:3
18.05.2019tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Petr Sedláček/Hynek Král
7:5 3:6 [13:11]
04.05.2019tréninkovýŘíha Milan/Frydryšek David -
Trojčák Lubomír/Pačes Jiří
4:6 4:6
02.05.2019tréninkovýŘíha Milan/Trojčák Lubomír -
Pagáč Martin/Hub Vladimír
6:0 6:2
21.04.2019tréninkovýŘíha Milan/Trojčák Lubomír -
Kolbert David/Pačes Jiří
7:5
20.04.2019tréninkovýTrojčák Lubomír - Cabák Honza6:1
07.04.2019MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4 6:4
06.04.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek
6:0 6:1
09.03.2019MASTER liga 30Votruba Pavel/Fanta Miroslav -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
2:6 0:6
07.03.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
5:7 2:6
26.01.2019tréninkovýŠtefan Radek/Rücker Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
3:6
25.01.2019MASTER liga 30Lucassen Gerhard/Kokeš Mirek -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
5:7 6:2 6:7(5)
09.01.2019MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Zivčák Martin/Tolstych David
6:1 2:6 6:4
21.12.2018MASTER liga 30Zivčák Martin/Tolstych David -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
0:6 0:6 skr.
28.11.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Popelka Alexander/Bárta Martin
0:6 6:3 6:4
10.11.2018tréninkovýŠtefan Radek/Rücker Tomáš -
Černý Michal/Trojčák Lubomír
2:6
11.10.2018tréninkovýŘíha Milan/Chocholouš Petr -
Pagáč Martin/Trojčák Lubomír
6:1 6:3 13:11
06.10.2018tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Tůma Pavel/Tupec Pavel
6:4
05.10.2018MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Steinmetz Erik6:1 6:2
27.09.2018MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Zaoral Martin6:3 6:0
21.09.2018MASTER liga 27Trojčák Lubomír - Tupec Pavel6:1 6:2
15.09.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Klapač Jakub6:0
15.09.2018turnaj - osmifináleTrojčák Lubomír - Sachinidu Martina6:1
15.09.2018turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Komprda Tomáš6:2
15.09.2018turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Cabák Honza6:1
15.09.2018turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Duchoslav Josef6:1
15.09.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Gottvald Ivo6:0
13.09.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Tůma Pavel6:2 0:6 [6:10]
03.09.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Polách Michal6:2 3:6 6:3
28.08.2018MASTER liga 30Lafant Igor - Trojčák Lubomír7:6(4) 6:4
25.08.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:6(0)
25.08.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Gottvald Ivo/Gottvaldová Zuzana
6:4
25.08.2018turnaj - osmifináleTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Šrenk Jakub/Šrenk Hynek
6:2
25.08.2018turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Říha Milan/Chocholouš Petr
6:4
25.08.2018turnaj - semifináleDvořáček Jan Matyáš/Dvořáček Petr -
Trojčák Lubomír/Černý Michal
6:2
25.08.2018turnaj - o 3. místoTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Höklová Renata/Hokl Marek
6:4
15.08.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Steinmetz Erik skr.
10.08.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Tůma Pavel4:6 2:6
06.08.2018MASTER liga 30Polách Michal - Trojčák Lubomír3:6 6:4 4:6
03.07.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Lafant Igor6:4 5:7 7:6(9)
30.06.2018turnaj - čtvrtfináleTůma Karel/Tůma Pavel -
Trojčák Lubomír/Černý Michal
6:0
30.06.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Doležel Martin/Benda Milan
6:2
30.06.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:3
30.06.2018turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Černý Michal -
Koláček ml Jan/Koláček Jan
6:4
28.06.2018MASTER liga 30Tůma Pavel - Trojčák Lubomír6:7(5) 6:3 6:3
26.06.2018MASTER liga 30Kalvoda Robert - Trojčák Lubomír3:6 6:7(3)
26.06.2018tréninkovýCabák Honza/Svoboda Pavel -
Sokol/Trojčák Lubomír
6:7(4)
21.06.2018tréninkovýŘíha Milan/Chocholouš Petr -
Černý Michal/Trojčák Lubomír
4:6 0:6 7:5
07.06.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Lafant Igor6:3 1:6 6:1
31.05.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Tůma Pavel6:4 6:4
27.03.2018MASTER liga 30Tůma Pavel - Trojčák Lubomír6:1 6:1
22.03.2018MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Šrenk Hynek6:2 6:2
08.03.2018MASTER liga 30Lafant Igor - Trojčák Lubomír6:0 4:6 6:3
19.01.2018MASTER liga 26Trojčák Lubomír - Popelka Alexander6:3 7:6(4)
18.01.2018MASTER liga 26Trojčák Lubomír - Zaoral Martin6:2 6:1
09.01.2018MASTER liga 26Trojčák Lubomír - Kalvoda Robert6:2 6:4
18.12.2017MASTER liga 30Lafant Igor - Trojčák Lubomír6:0 6:3
01.12.2017MASTER liga 30Trojčák Lubomír - Šrenk Hynek6:3 6:4
23.11.2017MASTER liga 30Tůma Pavel - Trojčák Lubomír6:4 4:6 [7:1]
18.11.2017tréninkovýČerný Michal/Trojčák Lubomír -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:3
18.11.2017tréninkovýCabák Honza/Lucassen Gerhard -
Černý Michal/Trojčák Lubomír
9:7
30.09.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Sachinidu Eleni6:1
30.09.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Soukop Jiří6:0
30.09.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Sachinidu Martina6:0
30.09.2017turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Bartoněk Milan6:0
30.09.2017turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Tůma Pavel6:4
30.09.2017turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Lucassen Gerhard6:0
24.09.2017tréninkovýSvoboda Pavel/Pernicky Libor -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaTupec Pavel/Tůma Pavel -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:4
26.08.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Doležel Martin/Benda Milan
6:3
26.08.2017turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Trungel Petr/Mátl Jiří
6:2
26.08.2017turnaj - osmifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Pagáč Martin/Marek Pavel
6:2
26.08.2017turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Kokeš Mirek
6:2
26.08.2017turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Korbička Miroslav/Gottvald Ivo
6:3
26.08.2017turnaj - fináleTupec Pavel/Tůma Pavel -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:3
09.10.2016turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Sachinidu Eleni6:2 6:2
09.10.2016turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Král Miroslav6:4 6:2
09.10.2016turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Šrenk Hynek6:0 6:1
08.10.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Mátl Jiří6:1 6:1
08.10.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Navrátil Pavel6:1 6:1
08.10.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Hokl Marek6:2 6:3
24.09.2016turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Štefan Radek/Holčík Jan
6:2
24.09.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Marková Karla/Marek Pavel
6:2
24.09.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hubka Vladimír/Pagáč Martin
6:1
24.09.2016turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Černý Michal/Blažej Tomáš
6:4
24.09.2016turnaj - fináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Lukeš Martin/Král Miroslav
6:2
03.09.2016tréninkovýChocholouš Petr/Říha Milan -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
7:5
09.07.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Lucassen Gerhard6:1
09.07.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Korbička Miroslav6:3
09.07.2016turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Rücker Tomáš6:2
09.07.2016turnaj - semifináleMojak Marek - Trojčák Lubomír6:3
09.07.2016turnaj - o 3. místoCabák Honza - Trojčák Lubomír6:0 skr.
09.07.2016turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Rücker Pavel6:0
26.09.2015turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Lucassen Gerhard
6:4
26.09.2015turnaj - skupinaKrál Miroslav/Hokl Marek -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
6:3
26.09.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
7:5
26.09.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Furchová Jitka/Furch Pavel
6:2
26.09.2015turnaj - semifináleTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Hlava Pavel/Bárta Martin
6:4
26.09.2015turnaj - finálePopelka Alexander/Pokorný Tomáš -
Trojčák Lubomír/Sachinidu Eleni
7:5
29.08.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Říha Milan6:3
29.08.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Prokeš Libor6:1
29.08.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Krejčí Tomáš6:1
29.08.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Šťastný Roman6:3
29.08.2015turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Patočka Jan6:1
29.08.2015turnaj - semifináleTůma Pavel - Trojčák Lubomír6:3
29.08.2015turnaj - o 3. místoTrojčák Lubomír - Matoušek Tomáš6:3
06.06.2015tréninkovýTrojčák Lubomír/Sachinidu Eleni -
Cabák Honza/Rücker Tomáš
7:5 6:4
08.05.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Fianta Pavel6:1
08.05.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Říha Milan6:1
08.05.2015turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Chalupa Josef6:1
08.05.2015turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Matušinec Pavel6:2
08.05.2015turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Ehrenberger Josef6:0
08.05.2015turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Patočka Jan6:2
13.09.2014turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Ehrenberger Josef6:4
13.09.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Lucassen Gerhard6:1
13.09.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Šlais Petr6:2
13.09.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Koláček ml Jan6:3
13.09.2014turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Navrátil Pavel6:1
13.09.2014turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Salajka Jaroslav6:2
12.07.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Frydryšek David6:4
12.07.2014turnaj - semifináleTrojčák Lubomír - Procházka David6:0
12.07.2014turnaj - čtvrtfináleTrojčák Lubomír - Laštovička Tomáš6:2
12.07.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Korbička Miroslav6:4
12.07.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Patočka Jan7:5
12.07.2014turnaj - skupinaTrojčák Lubomír - Hudec Petr6:2
12.07.2014turnaj - fináleTrojčák Lubomír - Duchoslav Josef6:0